Webhakim.com hakkında merak edilen tüm soruları son ziyaretçiyi bilgilendirmek amaçlı paylaşmaktan yanayız.

Webhakim.com Ne Tür İçerik Paylaşır?

Webhakim.com ziyaretçiye 4 ana kategori üzerinden bilgi sunumu yapar. Bu kategoriler aşağıdaki gibidir:

Webhakim.com İçerikleri Nasıl Oluşturuyor?

Webhakim.com üzerinde yayına alınan tüm içerikler son ziyaretçi için iyi niyetle hazırlanır ve en az 1 kaynakça üzerinden bilgiler derlenerek oluşturulur. Kaynağı bulunmayan ve doğruluğu olmayan içerikler Webhakim.com üzerinde yayına alınmaz.

Webhakim.com İçeriklerini Kim Hazırlıyor?

Webhakim.com, içerikler için özel bir yazar kadrosuna sahip değildir. Tüm içerikler bir kaç yazar sayfası üzerinde toplanır ve yayına alınır.

Yazar:

İçeriklere Nasıl Yorum Yapabilirsin?

Webhakim.com üzerinde paylaşılan tüm içeriklere üyeliğe ihtiyaç duymadan yorum yapabilirsin. Yorum yapabilmek için herhangi bir içerik sayfasına gir ve en altta yer alan ”Yorum Yapın” alanında senden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak yorum yapabilirsin.

Webhakim.com’un Yayınladığı İçerikler İçin Ücret Ödemeye Gerek Var Mı?

Kesinlikle, hayır. Webhakim.com son ziyaretçiye her zaman ücretsiz bir şekilde yayın yapar fakat yayın hayatına devam edebilmek için Google Adsense reklamları gösterebilir.

Webhakim.com Mobil Uygulaması Var Mı?

Webhakim.com’un hedefleri her zaman yüksek. Şu an için bir mobil uygulaması bulunmuyor fakat bu olmayacağı da anlamına gelmiyor!

Webhakim.com Nereden Yönetiliyor?

Webhakim.com’un yönetim merkezini merak ediyor olman çok güzel. Bir kaç grup ile birlikte evden çalışıyoruz. Biz tam olarak şu adresdeyiz:

Adres: 

İncili Pınar, Zübeyde Hanım Blv. No:13 Kat:3, 27560 Şehitkamil/Gaziantep

Webhakim.com İçin Öneri / İstek / Şikayetlerini Nereye Bildirebilirsin?

Webhakim.com, son ziyaretçiye her zaman yardımcı olmayı sever. Yayınlanan içerikler dahil Webhakim.com’u ilgilendiren tüm konular için aşağıda yer alan e – posta adresini kullanman gerekir.

E – Posta: [email protected]

Webhakim.com Turu

Webhakim.com hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki tura katılın:

DMCA.com Protection Status