Şirketlerin ve üst düzey kurumların en çok dikkat ettiği etmenlerin başında logo tasarımı gelmektedir. Kurumsal kimlik olarak karşımıza çıkan logo tasarımları ne kadar dikkat çekici ve akılda kalıcı olursa o kadar ön planda olursunuz. Peki, logo tasarımı yaparken nelere dikkat edilmeli ve online logo yapma nasıl yapılır, detaylarına bakalım.

Şirketlerini organizatörlerin ve kurumsal firmaların en çok dikkat ettiği konuların başında gelen logo tasarımları dikkatinizi çekmiştir. Logo tasarımları oldukça lüks sade ve şık olduğu takdirde çok daha fazla akılda kalıcı olmaktadır. Tabi bu şekilde logo yaptıran firmalar da oldukça yüksek bütçe ayırmak zorunda kalıyorlar.

Diğer yandan ise eğer logo kendiniz yapmak isterseniz online logo yapma siteleri bulunmaktadır. Özellikle Logaster üzerinden ücretsiz logo tasarım yapma olanağına sahipsiniz.

Logaster üzerinden 3 adımda yeni logonuza sahip olabilirsiniz. Küçük boyutlu ve ücretsiz logo tasarımı yapmanıza izin veren Logaster, yüksek çözünürlükte olan, PDF, PNG, JPEG veya SVG olarak logo kaydetmeniz durumunda 10 dolar gibi bir ücret talep etmektedir. Tabi isterseniz, farklı paket seçenekleri de bulunmaktadır.

Diğer yandan firmalar için zarf, kartvizit, antetli kağıt üretebilmektedir. Ayrıca Logaster, genel olarak 4.3 milyon gibi devasa logo havuzundan seçim yapıp düzenleme yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Logo Tasarımı Nasıl Yapılır?

Logo tasarımı yapmak için aşağıdaki adımları tek tek uygulayın ve logo tasarımınız hazır olsun.

1- İlk olarak bu kısma tıklayın ardından sitedeki Logo kısmına tıklayın.

logo tasarimi

2- Slogan ekleyin.

ucretsiz logo yapma

3- Logo tipinizi seçin.

logo tasarlama

4- Hangi sektördesiniz etiketi işaretleyin.

online logo yapmak

5- Beğendiğiniz imgeyi seçin.

logo yap

6- Markanız için bir renk seçin.

ucretsiz logo

7- Son olarak gelen ekranda logonuzu tasarlamaktadır. Ayrıca kartvizitide ekstradan yapmaktadır.

online ucretsiz logo tasarimi yapma

Gördüğünüz gibi ücretsiz logo yapma işlemini neredeyse dakikalar içerisinde çok kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Sizlere kartvizit gibi işlemleri de ekstradan göstermektedir.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER