Dünyada oyun dengelerini alt üst eden PUBG bir skandala imza attı. Oyuna sürekli map, silah ve diğer güncellemeler ile yenilik getiren oyun bu kez puta tapma ritüeli getirdi. Bu ritüel çok büyük tepki çekti.

PUBG’de Skandal Puta Tapma Ritüeli

pubg tapinma

Genç yaşlı, büyük küçük, kadın erkek demeden dünyada herkes tarafından oynanan oyun en son güncelleme ile puta tapma ritüeli getirdi. PUBG dünyada herkesime hitap etsede en çokta çocuklar ve gençler tarafından oynanıyor. Özellikle ülkemizde ise bu oyunu oynayan çocuk yaşta kitle bulunmaktadır.

Oyunun güncellemesinde oyuncular, eski kabileleri andıran putlara benzeyen sembollerin önüne geçip tapınabiliyor. Karakterlerede tapınma şekli ve hareketi veren oyun resmen putun önünde tapındırıyor. Dahası putun yanına gittikten sonra tapın seçeneneğini seçtikten sonra oyuncular puta karşı tapınma hareketi sergiliyor.

puta tapma ritüeli pubg

Diğer yandan en kötüsü ise siz puta karşı tapındıkça oyun size, çeşitli silahlar ve zırh malzemesi veriyor. Oyuncuları bir nevi puta tapınmaya zorunlu kılıyor. Çünkü verilen itemler oyunda size büyük avantaj sağlıyor. Resmen puta tapının ve oyunu kazanın diyor. Umarız bu saçma ritüel güncellemesini kaldırırlar.

PUTA TAPMA RİTÜELİ VİDEO

Çinli oyun üreticisi resmen putperestlik inancını oyunada yansıtmış. İşin kötü tarafı bu oyunu Türkiye’de birçok çocuk oynamaktadır. Dahası tapındıkça sürekli silah verip sanki ondan medet umar gibi fikirlerini empoze etmişler bu kadar da olmaz. Umarız bu güncellemeyi kaldırırlar.


Yorumlar (2)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Anonim 1 sene önce

BU KASITLI YAPILMIŞTIR MÜSLÜMANLARIN PUTA TAPINMASINI SEYREDİP SEVİNECEK ALÇAKLAR HERKES DİKKATLİ OLMALI BU ALÇAKLARIN OYUNUNA GELİNMEMELİ ÇOCUKLARIN BİŞEYDEN HABERİ YOK ONLARI GÜZEL VE BİLİNÇLİ MÜSLÜMANLIĞA YÖNLENDİRMELİYİZ

Anonim 1 sene önce

ALLAH TAN BAŞKA KİMSEYE TAPMICAZ ULANNNNN