• Ana Sayfa
  • Mobil
  • Slowly Uygulaması Nasıl kullanılır? Slowly İNDİR | Hızlı ve Güvenli

Eskiden buralar tutluktu diye bir söz vardır. İşte bu sözün vücut bulmuş hali olan slowly uygulaması insanlara resmen geçmişi yaşatmak ile birlikte yeni kültürleri keşfetme heyecanı oluşturmaktadır. Slowly Uygulaması nasıl kullanılır?

Teknolojinin özelliklerinden yararlanmayan yoktur. Ama bir yandan da eskiye her zaman özlem duyarız ama yine de yeniliklerden vazgeçemeyiz.

Bir nebze de olsa bu slowly mektup uygulaması sizler alıp uzak diyarlar götürmek ile birlikte farklı insanlar ile de tanışma fırsatı sunmaktadır.

Slowly Uygulaması Nedir?

slowly uygulaması nasıl kullanılır

SLOWLY mektup uygulaması ile telefon yoluyla yeni arkadaşlarla tanıştırır. Tutkularını paylaşan hiç tanımadığın birisi ile arkadaş olabilirsin, bir mektup yaz ve dünyanın dört bir yanından pullar topla.

SLOWLY alışkın olduğunuz sosyal medya yada flört uygulamaları gibi değildir. Geleneksel mektup arkadaşlığı deneyimini akıllı telefona getirmektedir. Uygulama anlık mesajlaşma çağında yaşayan ve manalı derinden konuşmalar yapmayı özleyen kişiler tarafından geliştirildi.

Buradaki amaç dünyadaki insanları yavaşça ama daha iyi bir tempoyla bir araya getirmek. Yeni bir mektup arkadaşıyla tanışın, zarfı kapatıp pulunuzu yapıştırın ve SLOWLY mektup uygulaması ile dünyayla mektuplaşmaya başlayın.

Slowly Uygulaması Nasıl kullanılır?

slowly mektup ornegi

Slowly uygulaması nasıl kullanılır, Slowly mektup uygulamasında pullar var. Yeni mektup arkadaşları edindiğiniz de ve başka ülkelere gittiğinizde yeni yeni pullar kazanıyorsunuz.

Ayrıca Türkiye’deki kullanıcılar için Sultan Ahmet Camii ve Kapadokya pulları mevcut.

Normal mektup gönderdiğiniz zaman veya kartpostal attığınız zaman haftalar ve bazen aylar sürdüğü gibi Slowly uygulamasında bir hayli zaman alıyor.

Elektronik mesajlar gibi anında gitmiyor. Mesaj attığınız kişinin size mesafesine göre bir zaman belirleniyor. Dahası kişinin profiline girdiğinizde mektupların kaç saatte gittiği yazıyor. Örneğin, Türkiye’de birine mektubum 3 saatte, Burkina Faso’ya 14 saatte, Kosova’ya ise bir günde gidiyor.

Bir mektuba cevap yazarken aşağıdaki gibi bir kutu çıkıyor, ona basarak gelen mektubu ve sizin yazdığınız önceki mektupları görebiliyorsunuz. Normal mektuptaki gibi ne yazdığını unutma sorunu yok!

Gelen kutunuzun olduğu yerde;

  • Kağıt uçak: Mektup yolda, gidiyor demek.
  • Tek sarı tik: Mektup iletilmiş demek.
  • Çift sarı tik: Mektup okunmuş demektir.

Slowly Uygulaması Android İNDİR

Slowly Uygulaması iOS İNDİR 

Slowly Mektup Örneği

slowly indir webhakim


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER