EBA ve zoom üzerinden uzaktan canlı ders kapsamında dersler işlenmektedir. Lakin bazı öğrencilerde tablet olmaması sebebi ile çeşitli kampanyalar düzenlendi. İşte bu noktada Bakan Selçuk açıklama yaptı. Milli Eğitim Bakanı Selçuk,”Değerli velilerimiz, tablet dağıtımı, ihtiyaç sahibi öğrenciler arasından, gelir durumu, eğitim çağındaki kardeş sayısı gibi kriterlerle okullarımız aracılığıyla yapılıyor.” açıklamasını. Gelin detaylarına bakalım.

Son Dakika Bakan Selçuk’tan Tablet Açıklaması!

Son Dakika Bakan Selçuk'tan Tablet Açıklaması

Bakan Selçuk’tan tablet açıklaması geldi. Bakan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında;”Değerli velilerimiz, tablet dağıtımı, ihtiyaç sahibi öğrenciler arasından, gelir durumu, eğitim çağındaki kardeş sayısı gibi kriterlerle okullarımız aracılığıyla yapılıyor. Bakanlık adıyla arayan ve kişisel bilgilerinizi isteyen kötü niyetli kişilere karşı dikkatli olun lütfen.” paylaşımını yaptı.

Bakan Selçuk yaptığı diğer paylaşımında;”Çocukların hareket ihtiyacı öylesine arttı ki salgın döneminde, soldaki kuzunun duvara tırmanası yok da duvar tırmanmaya çok müsait 🙂 Arkadaşları, Ziya Öğretmen’le foto çektirmek değil, hareket önemli. Sınıflarda, “Ben kelebeğim.” diyen bu çocukların uçmasına izin verelim.” paylaşımını yaptı.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER