Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Dün gece Mersin’de polisevine gerçekleştirilen terör saldırısıyla ilgili konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, HDP, CHP ve Batılı ülkelere tepki göstererek “HDP’yi meşrulaştırma ve iktidara ortak etme peşinde koşanların ellerinde her terör saldırında dökülen kanların izi vardır” dedi.

Yunanistan’a uyarıda bulunarak “Kendinize gelin” diyen Erdoğan, ekonomideki gelişmeler için ise yılbaşını işaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Flaş Açıklamalar! ABD Sizi Kurtaramaz, Kendinize Gelin!

yüz yüze eğitim açilacak mi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda gündeme ilişkin değerlendirmelerini paylaştı. Yunanistan’ın Ege’deki provokasyonlarına tepki gösteren Erdoğan, “Terör örgütleri mensupları kimi ülkelerde kendilerine alenen yeni kamplar kuruluyor.

Bize komşuluk hakkından bahsedenlerin bu insanlık ve demokrasi düşmanlarına göz yummaması gerekir” diye konuştu.

Erdoğan dün Mersin’de gerçekleştirilen terör saldırısına da değindi. Öte yandan Erdoğan, “Ekonomideki güçlenerek yürümeyi hep birlikte göreceğiz” ifadeleriyle yılbaşından sonrasını işaret etti.

BATI 3 MAYMUNU OYNADI

İşte Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları:

Suriye’deki iç savaş ve katliamlardan kaçan binlerce mazlum son nefesini Akdeniz’in azgın sularına verdi. Batılı ülkeler tam 11 yıldır yaşanan trajediler karşısında 3 maymunu oynamayı tercih etti.

EKONOMİ MESAJI! “HEP BİRLİKTE GÖRECEĞİZ

Yılbaşından sonra ekonomideki rakamları, istikrarı, ekonomideki güçlenerek yürümeyi hep birlikte göreceğiz. İlk Evim, İlk İş Yerim projemizle milletimizin karşısına çıktık.

Muhalefet hâlâ bizim 1 milyon 170 bin konutumuzu görmemezlikten gelerek şimdi de inşa edeceğimiz bu yeni konutlara çamur atıyor. Biz ispat etmişiz.

“TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK TALİHSİZLİĞİ BU TAKOZ MUHALEFETİDİR

CHP ve şürekası ne hizmet ederler ne de hizmet edene izin verirler.

Bu dönemde Türkiye’nin en büyük şansı AK Parti ve Cumhur ittifakı varken en büyük talihsizliği de bu takoz muhalefetidir. İnşallah 2023 seçimleri ülkemizdeki pek çok dönüm noktasıyla birlikte takoz siyasetinin de çöp sepetine atıldığı bir milat olacaktır.

MÜJDEYİ VEREYİM: SEÇİMLERİ REKOR BİR OYLA GÖĞÜSLEYECEĞİZ

” Şu 3 şeyi yapmaktan asla bıkmayacağız: Birincisi, geçtiğimiz 20 yılda ülkemize kazandırdığımız dmeokrasi ve kalkınma atılımlarıdır. İkincisi, her kesimden insanımızın hayatına dokunan eser ve hizmetlerimizdir.

Üçüncüsü, muhalefet sadece lafla vakit öldürürken 2053 vizyonuyla ülkemizin geleceğine dair projesi olan tek siyasi hareket olduğumuzu anlatmamızdır.

Bunları milletimize her fırsatta anlattığımızda 2023’te, müjdeyi vereyim, rekor bir oyla cumhurbaşkanı ve meclis seçimlerini göğüsleyeceğiz. Ben inanıyorum, inandığıma göre bu işi Allah’ın izniyle başaracağız.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER