Son dakika haberi Milli Eğitim Bakanlığı’ndan yüz yüze eğitim açıklaması yapıldı. 8. ve 12. sınıflar 21 Eylül’de yüz yüze eğitime başlayacağı iddialarının ardından Milli Eğitim Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada; “21 Eylül’de hangi sınıf düzeylerinin “aşamalı ve seyreltilmiş” olarak yüz yüze eğitime başlayacağı henüz netleşmemiştir” ifadeleri kullanıldı.

Son dakika Milli Eğitim Bakanlığı Yüz Yüze Eğitim Açıklaması!

Habertürk televizyonu, 8. ve 12. sınıfların 21 Eylül’de yüz yüze eğitime başlayacağını son dakika gelişmesi olarak açıkladı. MEB yapılan açıklamada “Habertürk Televizyonu tarafından servis edilen ‘MEB’den yüz yüze eğitim duyurusu’ şeklindeki son dakika haberi, gerçeği yansıtmamaktadır” açıklamasını yaptı.

Bakanlıktan yapılan açıklamada şöyle denildi:

Habertürk Televizyonu tarafından servis edilen ‘MEB’den yüz yüze eğitim duyurusu’ şeklindeki son dakika haberi, gerçeği yansıtmamaktadır. 21 Eylül’de hangi sınıf düzeylerinin “aşamalı ve seyreltilmiş” olarak yüz yüze eğitime başlayacağı henüz netleşmemiştir. Bu konuda Bakanlığımız kaynakları tarafından herhangi bir resmi açıklama yapılmamıştır. Bakanlığımız çalışma alanındaki konulara ilişkin resmî iletişim kaynaklarımız tarafından paylaşılmayan / teyit edilmeyen açıklamalara itibar edilmemesini önemle rica ediyoruz.

 


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!