Son dakika haberine göre İzmir’in Kınık ilçesinde bir maden ocağında göçük meydana geldi. İlk belirlemelere göre, göçük altında çok sayıda işçinin kaldığı öğrenildi.

Olay yerine sağlık, itfaiye ve AFAD ekipleri sevk edildi. Yaşanan olayla ilgili İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger Twitter hesabından açıklama yaptı. Vali Köşger yaptığı açıklamada, can kaybı yaşanmadığını, 8 işçinin hafif şekilde yaralandığını belirtti.

Son Dakika Üzücü Haber! Maden Ocağında Göçük! Çok Sayıda İşçi Enkaz Altında

Son Dakika Üzücü Haber! Maden Ocağında Göçük! Çok Sayıda İşçi Enkaz Altında

Son dakika haberi: İzmir’in Kınık ilçesinde bir maden ocağında meydana gelen göçükte çok sayıda işçinin göçük altında kaldığı öğrenildi. İhbar üzerine olay yerine arama kurtarma, itfaiye, sağlık, polis ve jandarma ekibi sevk edildi.

SON DAKİKA: VALİ KÖŞGER’DEN AÇIKLAMA

İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger Twitter hesabından yaşanan olayla ilgili yaptığı açıklamada “İlimiz Kınık ilçesinde bir kömür madeni işletmesinde kısmi bir göçük olduğu ilk belirlemelere göre can kaybı ve ağır yaralı kimse olmadığı 8 hafif yaralının 112 ekiplerince Kınık ve Bergama Devlet Hastanelerine sevk edildiği hususu, Kamuoyunun bilgisine sunulur.” ifadelerini kullandı.

Detaylar gelecek..


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER