Son Gelen Windows 10 Güncellemesini Şimdi Yüklemeyin !

Ana Sayfa Haber Son Gelen Windows 10 Güncellemesini Şimdi Yüklemeyin !
  Microsoft, son güncellemesi olan Creators Update ile kullanıcılarına, yeni gelecek olan güncellemeleri erteleyen bir özellik ekleme sözü vermişti.

Son güncelleme olan Creators Update, kullanıcıların merakla beklediği, Windows‘ a türlü özelliklerin ekleneceği bir güncellemeydi.Windows kullanıcıları Creators Update‘ de istemedikleri güncellemeleri belirli bir tarihe kadar erteleme ve manuel kurulum özelliği istemişti.

Son-Windows-10-Güncellemesini-Şimdi-Yüklemeyin-webhakim-p-1664

Microsoft, kullanıcılarını kırmayıp bu özelliği ekledi. Ancak güncellemede bazı sorunlar ortaya çıktı.Microsoft şuan için, güncelleştirmeleri manuel olarak kurmayı tavsiye etmiyor.

Microsoft’un yönetim direktörü blog’unda yazdığı yazıda, “son güncellemenin yavaş ilerlediğini ve herkez için sorun oluşturabilecek problemlerin olduğunu, güncelleme ile bazı donanım cihazlarının işlevselliğini yitirdiği görünüyor.” sözlerine yer verdi.

Bazı kullanıcılarında Creators Update ile bluetooth cihazların engellendiği yönde bilgiler paylaştı.

Şirket yaptığı açıklamada ” oluşan hataları giderip, tekrar bir güncelleme yapacaklarını bildirdi. ” ve güncellemeyi manuel olarak kullanıcıların yapmaması gerektiğinide belirtti.

 

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir