Spotify, gizli cihaz üzerinde çalışıyor mu?

Ana Sayfa Haber Spotify, gizli cihaz üzerinde çalışıyor mu?
  Spotify geçtiğimiz günlerde çevrimiçi iş ilanını yayınladı. Pebble Watch, Amazon Echo ve Snap Spectacles’a benzeyen, cihazla ilgilenmesi için yeni bir müdür aldı.

Cihazın içeriği ise hala gizemli, ancak cihaz teorik olarak Spotify‘in müzik akış servisi yeni tarzda olabilir. Mantıksal olarak, bir çeşit kablosuz hoparlör (ses denetimleri ile) veya bağlı kulaklıklar da olabilir.

Cihaz hala gizemliliğini korumakta, ancak teorik olarak Spotify’ın içeriği hakkında bilgiler de sızmıyor değil. Spotify’in müzik servisi yeni  tarzda olabilir.

Değerlendirmeleri geniş kapsamda tutarsak, bir çeşit kablosuz hoparlör (ses denetimleri ile) veya bağlı kulaklıklar olabilir. Bu arada, çeşitlendirme Spotify’in kendi çevre birimleriyle hizmetini kullanarak Apple (iOS) ve Google‘dan (Android) kurtulmaya bir hazırlık olabilir.

Spotify,-gizli-cihaz-üzerinde-çalışıyor-mu-webhakim-p-1663

Spotify’in bazı abonelere  açık olan “Hi-Fi” modunda da çalıştığını unutmayın. Platform yayılırken abonelere ücretsiz hizmet sunacak:  Premium ve Hi-Fi. Aboneler, ses kalitesini artırmak ve ek servislere erişmek için ödeme yapabilecek.Bazı duyumlara göre Spotify ayrıca, rakiplerinden birkaç gün önce sanatçılara yeni albümler çıkartabilir.

Spotify  şu ana kadar dünya genelinde  50 milyondan fazla aboneye sahip.

Kaynak:http://www.gadgetsnow.com/tech-news/is-spotify-working-on-a-mysterious-connected-device/articleshow/58381474.cms

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir