StarCraft, StarCraft Blizzard Entertainment tarafından ilk kez 1998 yılında piyasaya sürülen gerçek zamanlı strateji türünde, uzayda geçen ve üç ırkın savaşını konu alan bir bilgisayar oyunu.

Efsane strateji oyunu StarCraft yenilenmiş versiyonuyla çıkacak. Blizzard Entertainment, StarCraft Remastered’i duyurdu. Oyun, 1998 yılındaki görsellere ve seslere 4K güncellemesi ile geliyor. İkonik gerçek zamanlı strateji oyununun 4K çözünürlüklü versiyonu, 14 Ağustos’ta Windows ve Mac için piyasaya çıkacak.

Geçtiğimiz Mart ayında ilan edilen pakette, hem orijinal StarCraft’ı hem de StarCraft: Brood War genişleme paketini içeriyor. Oyunun çıkış fiyatı da belli oldu, oyun 14 Ağustos’ta 14.99 dolarla piyasaya sürülecek ve 10’dan fazla dil seçeneğiyle de destek sunuyor.

Daha İyi İllüstrasyonlar ile Geliyor

4K görselliklerin ötesinde, yeniden hazırlanan sürüm Remastered, ses ve diyalog, mücadele misyonu, bulut tasarrufu, skor tahtası sistemi ve Blizzard bulut hizmeti ile senkronizasyon için daha iyi illüstrasyonlar ile birlikte gelecek.

Blizzard, ayrıca oyuncuların bir düğmeyi tıklatarak oyunun 4K sürümü ile 1998 orijinali arasında geçiş yapabileceğinizi de belirtti. Ayrıca oyunu 14 Ağustos’tan önce sipariş ederseniz, size üç benzersiz bina kostümü kazandıracaktır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir