Subay ve Astsubay Öğrenci Alımı Başvuruları Başladı. KPSS Puan Şartı En Az 60 Olacak!

Ana Sayfa Haber Subay ve Astsubay Öğrenci Alımı Başvuruları Başladı. KPSS Puan Şartı En Az...
   

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Astsubay Alımı 2017 yılı başvuru kılavuzu Milli Savunma Bakanlığı resmi sitesinde yayımlandı. İlana göre Milli Savunma Bakanlığı Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Dış Kaynaktan Muvazzaf Astsubay Alımı için başvuru kılavuzunda astsubay alımı için başvuruda bulunacak adayların 2016 KPSS’ye girmiş olması ve en az 60 puan almış olması lazım.

 

webhakim astsubay.jpg1

Subay ve Astsubay Öğrenci Alımı Başvuruları Başladı. KPSS Puan Şartı En Az 60 Olacak! Önlisans ve lisans mezunları başvurabilecekler.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Astsubay Alımı 2017 yılı başvuru kılavuzu MSB resmi internet sitesinde yayımlandı. Subay ve Astsubay Öğrenci Alımı Başvuruları Başladı. KPSS Puan Şartı En Az 60 Olacak! Önlisans ve lisans mezunları başvurabilecekler.

Bu arada; başvuruda bulunacak adaylar en az önlisans mezunu olmalı, 25 yaşını bitirmemiş olmalı (Lisans mezunları için 27 yaş). Genel olarak Askeri personel alımlarıyla ilgili detaylı bilgiye erişmek, http://msbtemin.kho.edu.tr/msbtemin/kilavuz/MUV.ASB.KILAVUZU_2017.pdf

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir