Super Mario Run İçin Süper Güncelleme Geldi

Ana Sayfa Haber Super Mario Run İçin Süper Güncelleme Geldi
  Akıllı telefonlarda çıkan ilk Nintendo yapımı oyunu olan Super Mario Run, Android için piyasaya sunulduğundan bu yana ilk kez güncelleme geldi.

Yeni güncellemede, Nintendo hesaplarınızdan arkadaşlarınızı takip edebileceksiniz.

Super Mario Run, çıktığı günden itibaren bekleneni veremedi.Oyunun ücretsiz tanıdığı bölümleri geçtikten sonra, geri kalan bölümler için 10 dolarlık bir ücret alan Nintendo, Super Mario Run için oluşturduğu mağazadada ekstra bölümler, mermiler vs. satıyor.

Super-Mario-Run-İçin-Süper-Güncelleme-Geldi-webhakim-p-1455

Ancak Nintendo bu mağazalardan beklediği kazancı bir türlü elde edemedi.Hatta bu yüzden Nintendo’nun Super Mario Run’ dan vazgeçeceği bile konuşulmaya başlandı.

Belli bir bölüm bitirdikten sonra sadece tek seferlik bir ödeme isteyen Nintendo, bu ücreti 10 dolar olarak belirledi. Ücreti ödeyenler tekrar bir ödeme yapmadan yeni bölümlere geçebilecekler.

Ancak Nintendo Başkanı Tatsumi Kimusha, ” Tek bir defaya mahsus oyun içi satın alınan 10 dolarlık ücret, beklediğimizden çok daha az bir kazanc elde etti ” dedi.

Super Mario Run oyununu ücretsiz bir şekilde Android telefonunuza aşağıdaki butona tıklayarak indirilebilirsiniz.

Super Mario RUN

İlerleyen günlerde şirketin oyunlardan gelen kazanç raporları oluşturulacak.Şirket oyun ile ilgili kararını o zaman vermeyi planlıyor.Bakalım efsana Mario, kendini kurtarabilecek mi ?

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir