Instagram üzerinden yemek videoları çeken Taha Duymaz’ın, 1 milyonluk Instagram hesabı kapatıldı. Binbir güçlük ve imkansızlıklar ile videoları çeken Taha’nın canlı yayında ağzından çıkan bir kelime yüzünden hesabını kapattırmak nasıl bir vicdan olsa gerek!

Mutfağında çektiği yemek videoları ile Instagram’da ünlü olan Taha’nın ne kadar seveni olsa da bir o kadar da sevmeyeni bulunuyor. Taha canlı yayında bir anda boşluğuna gelip canlı yayında takipçisine hakaret ettiğinden dolayı 1 milyon üzerindeki Instagram hesabı kapatıldı.

Taha Duymaz’a Yazık Değil Mi? 1 Milyon Instagram Hesabı Kapatıldı!

taha duymaz kimdir

Yemek videoları ile ünlü olan Taha Duymaz’a ait 1 milyon takipçisi olan Instagram hesabı kapatıldı. Videoyu çekerken ki görüntüler ise insanları ikiye ayırmış durumda. Bazı kesim bu kadar imkansızlığa rağmen başarılı bulurken, diğer kesim ise insanların duygularını sömürdüğünü iddia ediyor.

Diğer yandan bu kadar eleştirilere dayanamayan Taha, yine bir Instagram canlı yayınında gelen yoruma takipçisine hakaret etti.

Taha Duymaz Yaptığı Açıklamada:

O kadar çalıştığım Intagram hesabım kapatıldı, sonunda bazı insanlar maksadına ulaştı. Sabahtan beri kendime gelemedim. Canlı yayında kullandığım sözler için çok özür dilerim. Ben kendimde değildim, yıllarım elimden alındı.Herkes hakkını helal etsin.

Taha Duymaz Kimdir?

Taha Duymaz, Hatay’ın Yayladağ ilçesinde Güveççi Köyü’nde yaşıyor. Instagram üzerinden binbir zorlukla canlı yayın da yemek videoları çekiyor. 17 yaşında olan Taha Duymaz 4.sınıfta okula bıraktı, yaşadığı sağlık sorunları sebebiyle arabaya binemiyor. Zamanın çoğunu da köyde geçiriyor. Taha’nın yemek videolarını kız kardeşi çekiyor. Kız kardeşi en büyük destekçisi konumunda bulunuyor.


Yorumlar (5)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Anonim 7 ay önce

MErhaba instagram hesabım sebep olmadan kapatıldı nasıl geri alabilriim

    Mustafa 7 ay önce

    instagram hesabınızın sebep olmadan kapatılması zor, direkt olarak instagram a mail atmanızı öneririm

Anonim 10 ay önce

Insagram hesabım çalındı nasıl alabilirim

Mehmetali 10 ay önce

Instagram hesbım çalındı nasıl alabilirim