Salgın döneminde üreticiye destek devam ediyor. Son olarak ise Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, kimsenin 2 bin liranın altında destek almayacağını vurguladı.

Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli, İzmir’de ”Tarım Ormanın Geleceği Zirvesi” programına katıldı. Bakan Pakdemirli, ”koronavirüs salgını sürecinde üreticiye desteği kesmediklerini, tarıma yeni paydaşlar kazandırdıklarını’‘ belirtti.

12 Yeni Destek

Diğer yandan ise üreticiye 12 yeni destek başlattıklarını, 32 desteğin de kapsamını genişlettiklerini belirtti.

Not: Bir dakikanızı ayırabilir misiniz. Değerli arkadaşlar Youtube kanalında sizler için iyi videolar, içerikler ve haberler oluşturmaya çalışmaktayız, Youtube kanalımıza abone olursanız, bizi çok mutlu ederseniz. Burayı tıklayarak https://www.youtube.com/c/Webhakim/videos kanalımıza abone olabilirsiniz, şimdiden teşekkürler. Hadi haberimize devam edelim.

Tarım Bakanı Pakdemirli: Tarımsal Destek En az 2 Bin TL Olacak!

Tarımsal Destek En az 2 Bin TL Olacak

Bakan Pakdemirli,“2 bin liranın altında destek almayacak kimse kalmayacak şekilde bir düzenleme yaptık. Şimdilik ilk sene önümüzdeki yıl 2 bin liranın altında destek alanları bir sonraki yılın bütçesinden 2 bin liraya tamamlanacak şekilde formülize ettik.” açıklamasını yaptı.

Youtube Kanalımıza Abone olmayı lütfen unutmayın. :)


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!