İnsanların şu anda en çok merak ettiği faktörlerin başında, TC ezberleme zeka türü olmak üzere hepsini sizler için detaylandırdık.

TC Kimlik Numara Ezberlemenize Göre Zeka Belirleme

tc ezberleme zeka türü

Sizler için tüm ezberlenecek TC kimlik no ezberleme şekline göre karakter analizi hepsine bakalım.

1- TC Ezberleme Zeka Türü 2 2 2 2 3 (Beynin Sol Tarafı Baskın)

Senin mantıksal yönün her zaman daha ağır basıyor. Neden sonuç ilişkisini çok iyi kurarsın. Analitik düşünme becerin sayesinde olayların derinine inebiliyor, sorunu hemen tespit edebiliyorsun.

2- TC Ezberleme Zeka Türü 3 3 3 2 (Beynin Sağ Tarafı Baskın)

Soyutsal düşünceleri, hayal kurmayı çok seviyorsun ve bu sayede mükemmel yaratıcı zihne sahipsin. Her şeyi kendi zihninde yorumluyorsun. Özellikle sezgici bir insansın ve önsezilerine çok güveniyorsun. 6. hislerin gerçek anlamda çok kuvveti olduğu için genelde içinden gelen neyse onu dinliyorsun.

3- TC Ezberleme Zeka Türü 2 3 2 2 2

 Hayatının her alanında sayılarla içli dışlı bir insansın. Genelde sol beyni daha baskın olan insanlara sadece sayılarla ilgilenir dense de kelime ve sembollerle de arası iyidir.

4- TC Ezberleme Zeka Türü 4 3 2 2

Sen etrafındaki her şeyi bütün halinde görebilen bir yapıya sahipsin. Olayları parçalamaktansa büyük resmi görmeyi tercih ediyorsun. Sözlere, müziklere, resimlere veya farklı sanatsal şeylere ister istemez reaksiyon veriyorsun. Soyutsal düşünceleri, hayal kurmayı çok seviyorsun ve bu sayede mükemmel yaratıcı zihne sahipsin. Her şeyi kendi zihninde yorumluyorsun.

5- TC Ezberleme Zeka Türü 2 2 2 2 1

Sen dilbilimsel ve matematiksel zeka türüne sahipsin! Kendini çok iyi tanıyan ve ifade eden bir insansın. İnsanları anlama konusunda da çok iyisin. Empati yeteneğin oldukça gelişmiş durumda. Beyninin her iki lobunu da etkin kullanan bir insansın. Hangi alan olursa olsun daima en iyisini başarabilirsin.

6- TC Ezberleme Zeka Türü 4 3 2 2

Sen kişisel-içsel ve sosyal zeka türüne sahipsin. Kendini içsel olarak tanımayı, duygularını rahat bir şekilde ifade edebilmeyi seviyorsun. Bu şekilde insanlarla arandaki iletişimin kuvvetli olacağını düşünüyorsun.

Kaynak: Onedio

tc no ezberleme zeka türleri

2+3+2+2+2

Natüralist ve Kişisel-İçsel Zeka

2+2+2+2+3

Analitik Zeka

3+2+2+2+2

Sosyal ve Müzikal Zeka

4+4+3

Sorgulayıcı ve Sportif Zeka

4+3+2+2

Kişisel-İçsel ve Sosyal Zeka

3+3+2+3

Matematiksel ve Sosyal Zeka

2+2+2+2+2+1

Dilbilimsel ve Matematiksel Zeka

3+3+3+2

Müzikal ve Dilbilimsel Zeka

2+3+3+3

Sosyal ve Görsel Zeka

Sizin zekanızın hangisi çıktı. En önemlisi de bunun doğruluk payı nedir. Görüşlerinizi bizimle paylaşın. 


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER