TCS, ABD’deki dronlar için laboratuvar kuruyor

0
63

Hindistan’ın en büyük  danışmanlık hizmetleri firması TCS (Tata Danışmanlık Hizmetleri Servisi), bu insansız hava taşıtı araçları ve iş çözümleri için hızla artan talebi gidermek için ABD’deki dronlar için ilk araştırma laboratuvarını kurdu. Tata Consultancy Services  (TCS) yaptığı açıklamada  ,Ohio kampüsünde kurulan laboratuvarın müşterilerin belirli endüstri sorunları için çözümler üretmeleri için deney ve yenilikci konularına odaklanacağını söyledi.

TCS, ABD'deki dronlar için laboratuvar kuruyor
TCS, ABD’deki dronlar için laboratuvar kuruyor

TCS EVP ve Baş Teknoloji Sorumlusu Ananth Krishnan , “Dünya çapındaki ileriyi düşünen şirketler, mevcut operasyonel süreçleri yeniden planlamak ve iş yapma biçimini değiştirmek için drone teknolojisini keşfetmenin farklı aşamalarında” dedi.

Tam operasyonel laboratuvarın üretim, lojistik ve taşımacılık endüstrisi ile özel çevre uygulamaları için çözümler sergilediğini de sözlerine ekledi.

TCS, ABD'deki dronlar için laboratuvar kuruyorSeven Hills Parkı tesisi gelişmiş teknolojiler için TCS’ en büyük ve ilk Kuzey Amerikalı dijital merkezi olarak 2008 yılında kurulmuştur. Kampüsün 1000’den fazla çalışanı var.

Kaynak:http://m.gadgetsnow.com/tech-news/tcs-sets-up-lab-for-drones-in-the-us/articleshow/58536215.cms

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here