Yapılan araştırmaya ve istatistik verilere göre de telefonlar sadece teknoloji olarak karşımıza çıkmamaktadır. Telefonları tutuş şeklimiz bizlere kişiliğimiz hakkında bilgiler de vermektedir.

Telefon tutma şekilleri, kullanma şekline göre yapılan araştırmalara göre kişilik hakkında bilgiler vermektedir. Belki tamamı ile yansıtmasa da ipuçları vermektedir.

Akıllı Telefon Tutma Şekliniz Kişiliğiniz Hakkında Bilgi Verebilir

telefon tutma sekli kisilik analizi

Yukarıdaki resme bakarak genel olarak telefonu tutma şeklini seçiniz. Daha sonra hangi resmi seçtiyseniz aşağıdan açıklamasını okuyunuz.

1.Numaralı Telefon Tutma Şeklini Seçtiyseniz

Telefon Tutma Sekliniz Kisiliginiz Hakkinda Bilgi webhakim

Tek elle akıllı telefonu dokunarak ve yazarak çalışan biriyseniz, son derece kendinden emin bir insansınız Genel olarak her şeyi riske atmaya hazırsınız, fakat bunu akıllıca yapmaktasınız. Bu da istenen sonuçları elde etmenize yardımcı oluyor.

İlişkiler konusunda tam biraz terssiniz. Bir ilişkiye başlama kararı vermeden önce bu kişiye hayatınızda ihtiyacınız olup olmadığını anlamak için yeterli zamanınız olmasını tercih edersiniz. Bu sebeple, insanlar sizi soyutlanmış bir kişi olarak görebilir.

2.Numaralı Telefon Tutma Şeklini Seçtiyseniz

telefon-tutma

Bu telefon tutma şekli ise bilgeliğinizi göstermektedir. Bilge, akıllı ve ihtiyatlısınız. Bir şey yapmadan önce eylemlerinizi bir kaç kez gözden geçiriyorsunuz.

Mantık yürüterek iş yapıyorsunuz. Genellikle sizi kandırmaya çalışanlara mantıkla yaklaştığınız için kanmıyorsunuz. Sevgi ve aşk konusunda ise bu tam tersidir. Bazen içinde bulunduğunuz ilişkilere zarar verebilecek hızlı ve düşüncesiz kararlar veren kişisiniz. Ayrıca, aşk söz konusu olduğunda son derece yargılayıcı olursunuz.

3.Numaralı Telefon Tutma Şeklini Seçtiyseniz

Telefon-Tutma-sekli test

Telefonu bu şekilde tutuyorsanız hıza olan sevginizi gösterir. Hızlı, verimli ve hemen karar vermeye hazırsınız. Hızla değişen ortama kolayca uyum sağlayabilirsiniz. Yeni koşullarda etkili bir şekilde hareket edebilirsiniz.

Sevgi söz konusu olduğunda, verimliliğiniz o kadar iyi değildir. Aşırı atılganlık nedeniyle genel olarak sevdiğiniz bir kişiye yaklaşamazsınız.

4.Numaralı Telefon Tutma Şeklini Seçtiyseniz

akilli telefon tutma sekli

Bu şekilde telefon tutuyorsanız tamamı ile olağanüstü oluşturuculuk ile ilgilidir. Hayatta uygulamaya çalıştığınız çok sayıda harika fikriniz var. Tüm düşüncelerinizi bir araya getirmek ve dünyayı şaşırtacak başka bir şaheser oluşturmak için yalnız olmayı seviyorsunuz.

İster yeni bir proje, bir resim yada bir kitap olsun, işleriniz genellikle büyük bir başarıya sahiptir. Romantik ilişkilerde, mükemmelliğiniz utangaçlığa dönüşür. Bu da genellikle yeni ilişkiler geliştirmenizi önler. Ancak, birisi sizi daha iyi tanıdığında, kişiliğinize kesinlikle hayran kalacaktır.


Kaynak : https://brightside.me/wonder-quizzes/the-way-you-hold-your-smartphone-can-say-a-lot-about-your-personality-661610/
Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

Anonim 3 sene önce

çook yanlış bni hiç anltmdgını dşnyrum…