Telefonunuzda Bulunması Gereken 5 Fitness Uygulaması- Bayram Özel

Ana Sayfa Haber Telefonunuzda Bulunması Gereken 5 Fitness Uygulaması- Bayram Özel
Ebru Taş   Telefonunuzda bulunması gereken 5 Fitness Uygulaması- Bayram Özel

Malum bayram ve şimdiden yiyeceğiniz tatlıların, yemeklerin kalorisini siz de görebiliyorsunuz değil mi? Telefonunuza yükleyebileceğiniz 5 fitness uygulaması önereceğiz. Akraba ziyaretleri, misafirler derken spor yapmaya, kalori yakmaya vaktim yok demeyin. Günlük uygulayabileceğiniz birkaç egzersiz ile bunu az da olsa bu aldığınız kalorileri engelleyebilirsiniz, hiçbir şey yapmamaktan iyidir sonuçta.:)

  • Fitness & Vücut Geliştirme

İçinde birçok egzersizler ve açıklamaları videoları ile birlikte sunulan Fitness & Vücut Geliştirme uygulaması ile zorlamadan yapabileceksiniz. Ayrıca antrenmanlar yaparak bayram süresince bile geride kalmamış olursunuz.

  • 30 Günlük Zorlu Fitness Görevi – Kilo Verme

Profesyonel fitness koçu tarafından hazırlanmış 30 Günlük Zorlu Fitness Görevi uygulamasının özellikleri şöyle:

Tüm Vücut Antrenman

Bacak Antrenman

Abs Antrenman (Karın)

Kalça Antrenman

Kol Antrenman mevcut. . Bu antrenmanlar içerisinde Çaylak Plan, Orta Seviye Plan ve İleri Plan gibi seviyelere ayrılmış. Özellikle çalışmak istediğiniz bölgeleri seçerek 30 günlük antrenmana evinizde başlayabilirsiniz.

  • 7 Dakika Egzersiz

Tam da “bayram bayram zaman mı olur?” diyenler için önerebileceğimiz uygulama 7 Dakika Egzersiz! İçerisinde bulunan egzersizler ile vücudunuzu çalıştırabilirsiniz. Benim zamanım kısıtlı ama şöyle birkaç hareket ne yapabilirim derseniz telefonunuza yükleyerek hemen başlayabilirsiniz. Süreli ve videolu bir şekilde spor koçunuz gibi o sizi yönlendirecek. Koç demişken o son tabağı artık yavaşça bırakın ve yemeyin.:)

  • Sworkit Kişisel Antrenör

Güç, Cardio, Yoga, Esneme bölümlerini seçip süreyi de belirleyin ve kendinize uygun planı yapın, egzersizlere başlayın. Üst Vücut, Alt Vücut, Merkez, Karın, Kalça, Sırt, Bacaklar gibi vücudunuzun bölümünü seçin. Hareketlerin nasıl yapıldığı olan videoları izleyerek hocaya gerek kalmadan evde antrenmanlarınıza devam edin.

  • Ev Egzersizleri (Home Workouts)

Spor salonuna gitmeye vaktim veya durumum yok diyenlere ücretsiz, hocasız evde yapılabilecek egzersizler sunan uygulama ihtiyacınıza göre. Yeni başlayanlar için ısınma, germe rutinleri ile de vücudunuzu alıştırarak hareketleri yapabilirsiniz. Okula dönüş olarak bayram kilolarınız ile gitmek istemezsiniz dimi?

  • Tam Vücut
  • Üst Vücut
  • Alt Vücut
  • Batınlar

Önerebileceğimiz 5 Fitness uygulaması bunlar. Cihazlarınıza Google Play Store veya App Store’dan indirebilirsiniz. Tabi ki yediklerinize dikkat etmenizi, kaçırmamanızı öneririz. Sizin kullandığınız uygulamalar var mı? Yorum yazarak bizimle paylaşabilirsiniz. Fitness’a Yeni Başlayanlar İçin Öneriler yazımızı okumayı unutmayın. İYİ BAYRAMLAR!

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir