Telefonunuzda Olması Gereken 5 Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Ana Sayfa Haber Telefonunuzda Olması Gereken 5 Fotoğraf Düzenleme Uygulaması
Ebru Taş   Telefonunuzda Olması Gereken 5 Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Sosyal medyayı kullanan biriyseniz mutlaka ara sırada olsa fotoğraf çekiliyorsunuzdur. Fotoğraflarınızı daha iyi kalitede paylaşmak için fotoğraf düzenleme uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Tabi shop yapayım, fotoğrafımla oynayayım derken kapıyı merdivenleri havaya uçuranlardan olup komik duruma düşmemeye dikkat edin. 🙂

Telefonunuzda kullanabileceğiniz 5 fotoğraf düzenleme uygulaması neymiş gelin bakalım.

  • VSCO

VSCO uygulaması ayrı bir fotoğraf paylaşma platformu olmakla birlikte fotoğraflarınızı daha kaliteli bir şekilde düzenlemenize ve filtreler uygulamanıza olanak sağlar. Ücretli olan efektleri de mevcut, bunları da satın alarak kullanabilirsiniz.

  • Snapseed

Fotoğraflarınızın görüntü kalitesiyle oynamak, daha canlı yapmak, tonunu, parlaklığını ayarlamak için basit bir uygulamadır. HDR Görünümü özellikle fotoğraflarınızı daha belirginleştirmek için güzel bir özelliktir. Ayrıca yüz için geliştir bölümünden yüzü önü çıkarma, gözleri öne çıkarma gibi seçenekleri kullanarak fotoğraflarda kendinizi daha ön plana çıkarabilirsiniz.

  • BeautyCam

Özellikle kadınların fotoğraflarında yüz veya vücutlarında düzeltmek istedikleri hatlar için basit, ücretsiz ve kullanışlı bir uygulamadır. Yüzünüzün tonunu ayarlamak, burnunuzu düzeltmek, sivilceleri kapatmak, gözaltını düzeltmek gibi birçok seçenekleri bulunmaktadır. Kendine ait filtreleri ile de fotoğraflarınıza filtre de katabilirsiniz.

  • No Crop
No Crop

İnstagram fotoğraflarınızı paylaşırken kenarlara beyaz çerçeve atmak için bazı uygulamalardan yardım almamız gerekiyor. No Crop bu konuda size yardımcı olacaktır. Ayrıca farklı desenlerde arka planlarda bulunmaktadır. Fotoğraflarınıza yazı yazabilir, emoji ekleyebilir, kolaj yapabilir ve yine görüntü kalitesinin ayarları ile oynayabilirsiniz. İçinde bulunan filtrelerden de seçebilirsiniz.

  • Adobe Phoshop Express: Kolay Resim Düzenleyici

Ben fotoğraflarım ile uğraşmayı severim bana daha iyi bir uygulama olsun derseniz Adobe Photoshop Express’i önerebiliriz. Temel fotoğraf düzenleme özellikleri, leke temizleme, otomatik düzenleme, filtreler, düzeltmeler, fotoğraf çerçeveleri ile birçok seçeneği sunuyor. Gerisi sizin becerinize kalmış. 🙂

Siz hangi fotoğraf düzenleme uygulamasını kullanıyorsunuz?

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Ebru TaşTEMBEL PRENSES BLOG Recent comment authors
  Takip et  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
TEMBEL PRENSES BLOG
Ziyaretçi

Bende bilgisayardan düzenliyorum prof fotoğraflarımı. Telefonların destek uygulamaları kalitesiz oluyor