• Ana Sayfa
  • İnternet
  • Tesla ve Space X’in CEO’su Elon Musk ”Piramitleri Uzaylılar İnşa Etti” diye Tweet Attı, Bir Anda Sosyal Medyada Gündem Oldu!

Space X’in ve Tesla’nın CEO’su Elon Musk’ın sosyal medya hesabından paylaştığı ”Piramitleri uzaylılar inşa etti” tweeti, sosyal medyada bir anda viral oldu. Elon Musk’ın tweetine karşı ilginç cevaplar ardı ardında geldi.

Elon Musk Bir Anda Gündem Oldu!

misir piramidi elon musk

Sempatik ve eğlenceli kişiliği ile takdir toplayan Elon Musk, paylaştığı tweet ile sosyal medyada viral olmayı başardı. Tweette, ”Aliens built the pyramids obv” (Piramitleri uzaylılar inşa etti) yazan Musk, 37.3 milyon takipçisi olması dolayısı ile doğal olarak bütün Twitter kullanıcılarının dikkatini çekti.

Tweet bir anda milyonlara ulaştı ve en çok konuşulan konular arasına girdi. Dahası çok kısa süre içinde 150 bin beğeni, 25 bine yakın retweet ve 7 bini aşkın yanıt almış durumda. Bazı sosyal medya kullanıcıları ise malzeme aramak için bu kez yorulmadı direkt gündemlerine Elon Musk’ın tweetini aldı.

Bilindiği üzere Mısır piramitleri sırrı bir türlü çözülemedi. Bu yüzden efsanelerde ardı ardına gelmeye başladı. Dahası dönemine göre çok karmaşık ve görkemli olan yapının nasıl yapıldığına dair en kanı ise ”Uzaylıların” yaptığı yönde olmakta.

Elon Musk ”Piramitleri Uzaylılar İnşa Etti” diye Attığı Tweet

Elon Musk’ın Tweetine Takipçilerden Gelen İlginç Cevaplar

@Elonmusk’ı tanımıyorum ama ırkçı olmadığını hissediyorum. Gerçekten havalı ve bir mizah anlayışı var, bu yüzden her beyaz erkeğin ırkçıya olduğu gibi şeylere tepki vermesini beklemeyi bırakın ya da tüm tweet’lerini ırkçı görünmesini sağlamak için serin, havalı değil

Piramitler aslında Mısır’daki elektrik şirketleri gibiydi. Belirli elemanlarla birleştirildiğinde, bir tür elektrik yaratacak malzemelerden yapılmıştır. Yıldızların piramitlerle hizalanmasına dayanan bir takvim sistemi oluşturdular.

Piramitler Nefilim tarafından inşa edildi

Bu güzellik insan olan eski Mısır tarafından inşa edildi ve piramitlerin yanı sıra piramitlerin Mısır eller tarafından inşa edildiğini gösteren ve kanıtlayan işçi evlerine sahibiz.

 


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!