The Walking Dead, bu sefer Pokemon Go benzeri bir oyun ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

The Walking Dead, ‘Our World’ olarak adlandırılan Pokemon Go’ya benzer oyunu ile, konuma dayalı, arttırılmış gerçeklik deneyimi sunacak. Pokemon Go’dan farklı olarak ise çok daha korkunç.

AMC, The Walking Dead Our World oyununda da dizideki karakterlerin olacağını ve Pokemon yakalarken kameranın kullanıldığı gibi, bu oyunda da kameradan yararlanılarak, aynı karakterler ile zombiler ile mücadele edileceğini söyledi.

The Walking Dead Our World, Fin stüdyosu Next Games tarafından geliştiriliyor. Next CEO’su Teemu Huuhtanen yaptığı açıklamada, oyuncuların tanıdıkları çevrede hayatta kalma mücadelesine yepyeni bir soluk getirdiklerini söyledi.

Pokemon Go oyunu, çıktığı zamanda büyük bir başarı elde etmiş ve herkes tarafından ilgi ile karşılanmıştı, fakat daha sonra popülerliğini kaybetti. The Walking Dead Our World oyununun ise nasıl bir ilgi ile karşılanacağı merak konusu.

Oyunun çıkış tarihi henüz belli değil, yakın zaman içerisinde hem iOS hem Android’e gelecek. Oyunun oynanış videosu da paylaşıldı, fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir