Thresher Ultimate – Razer’den Xbox One ve PS4 İçin Yeni Oyuncu Kulaklığı

0
211

Razer, Xbox One ve PS4 için yeni Thresher Ultimate Kulaklıklarını, konsol oyunlarında muhteşem ses deneyimi için kullanıcılarına sunuyor.

Razer 1998 yılında, oyunlar için üst düzey ekipmanlar üretmek amacı ile kuruldu. Kurulduğu yıldan beride bu amacına fazlası ile ulaştı ve bu alanda kendini geliştirmeye devam ediyor.

The Thresher Ultimate kulaklığı, Microsoft ve Sony oyun konsolları için ayrı renklere ve özelliklere sahip. Razer’in yeni konsol kulaklığı, PS4 için mavi renkte, Xbox için yeşil rengi ile dikkat çekmekte.

Razer'den-Xbox-One-ve-PS4-İçin-Yeni-Oyuncu-Kulaklığı---2

Bağlantı sistemleri ise oldukça gelişmiş, konsol kulaklığımız, Bluetooth yerine, 2.4 GHz kablosuz bir Wireless ağına sahip, yani kulaklığı koltuğunuzda rahat rahat konsol oyunu oynarken takmanız mümkün, çekim kapasitesi oldukça yüksek, eğer geniş bir odaya sahipseniz, aynı durum geçerlidir.

Tasarım olarak Razer, kullanıcı için konforlu bir tasarım sunmuş gibi görünüyor. Thresher Ultimate, kulaklıkların hem dayanıklı bir alüminyum bant hemde yumuşak bir çift taraflı sünger tasarımına sahiptir.

Razer’ın Man O War kulaklıkları gibi, Thresher Ultimate de oyun oynandığı sırada, her türlü açıdan ayarlanabilen bir mikrofona sahiptir. Mikrofon genel Razer yapısına benzer, geri itilebilir bir yapıya sahiptir.

Razer Thresher Ultimate Fiyatı Ne Kadar ?

Kulaklığın, çıkış tarihi tam olarak net değil, ancak Haziran ayının son haftaları çıkması bekleniyor. Fiyatı ise muhtemelen 250 dolar olacak.

Fiyat biraz tuzlu olsada, gerçekten tasarım açısından çok hoş ve kullanışlı bir kulaklık gibi görünüyor.

Razer Thresher Kulaklık hakkında daha fazla detay için Razer’in Resmi kanalından yayınladığı video’yu izleyebilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir