Tinder, kullanıcıların yeni insanlarla tanışmalarını sağlayan popüler bir uygulama olmak ile birlikte, diğer kullanıcılar tarafından ilk izlenimlerin oluştuğu yerdir. Bu sebeple isim tercih ederken dikkatli olmanız da yarar vardır. Kullanıcılar sizin hakkınızda ki bilgiyi ilk olarak isimden alacaktır. Bu sebeple isim koydunuz ve sizi yansıtmadığını düşünüyorsanız, Tinder’da isim nasıl değiştirilir? sizlere konu hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Tinder’da İsminizi Nasıl Değiştirirsiniz?

Tinder kullanıcı adınızı sorunsuzca değiştirmek için aşağıdaki adımları izleyin:

  • Tinder uygulamasını cihazınıza yükleyin.
  • Profilinize erişmek için profil fotoğrafınıza tıklayın.
  • Daha sonra “Bilgileri Düzenle” simgesini bulun ve profil bilgilerinizi düzenlemek için üzerine tıklayın.
  • İmleci profilinize getirin ve düzenlemek için adınıza dokunun. Bu, metninizi girebileceğiniz metin kutusunu açacaktır.
  • Yeni adınızı buraya girin ancak Tinder’ın gereksinimlerine uyduğundan emin olun.
  • Son olarak düzenlemelerden memnun kaldığınızda “Kaydet” düğmesine basın.

Facebook Olmadan Tinder’da İsminizi Değiştirin

Tinder’ın adınızı değiştirmenize izin vermesi için Facebook uygulamasına ihtiyacı yoktur. Hesaplarını Facebook’a bağlamak istemeyenler için tamamen yeni bir hesap oluşturmalarına olanak tanıyarak bir seçenek sunar.

Tinder adınızı Facebook kullanmadan değiştirmek için daha önce belirtilen standart prosedürleri ve genel hesap ayarlarını izleyin.

Tinder’da İsminizi Neden Değiştirmelisiniz?

Tinder hesabınızdaki adınızı neden değiştirmek isteyebileceğinizin nedenlerini araştırdık.

Kişiliğin İfadesi

Bazı durumlarda kullanıcılar, adlarını takma adlara daha uygun bir adla yada kişiliklerinin bir yönünü ifade edecek şekilde değiştirmek isteyebilirler.

Gizlilik Kaygıları

Kullanıcılar, Tinder profillerini değiştirmek istemelerinin bir diğer nedeni ise gizliliktir.

Tercihlere Uyum

İlk başta açılan hesaplarda kullanıcılar hızlı bir şekilde kullanıcı adı koymaktadır. Fakat daha sonra ise tamamen tercihlerine uygun olarak isim arayışına girmektedir. Bu sebeple ismi değiştirmek isteyebilir.

SONUÇ

Kısaca; ister kişisel nedenlerden dolayı ister kişiliğinizin yeni bir yönünü göstermek için yapıyor olun, Tinder adı değişikliğinizin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER