TrackR ile Eşya Kaybetmeye Son

Ana Sayfa Haber Mobil TrackR ile Eşya Kaybetmeye Son
  Küçük Aygıt, Akıllı Telefonunu Kullanarak Aracınızı Takip Etmenizi sağlar

Aracınızı kalabalık park yerinde bulamadığınız, veya park ettiğiniz yeri unuttuğunuz oldu mu hiç?. İşte her araç kullanan kişinin başına gelen bu sorunun artık basit bir çözümü var.

Hayır, aracınızı takip etmek için pahalı bir GPS sistemi kurmanıza gerek yok. Bu çok pahalı bir çözüm olur.

Fakat bir servet harcamaksızın aracınızı izlemek için bir yol var mı? Evet, şimdi var!

Kaliforniya merkezli bir ​​şirketi bunu gerçeğe dönüştürebildi. Akıllı telefonunuzla çalışan küçük bir cihaz ürettiler ve bu küçük cihaz  tam olarak aradığınız şey olabilir!

Bu ne?

Buna TrackR deniyor. Bu çeyrek büyüklüğünde bir izleme cihazıdır. Hayatımızdaki önemli şeyleri takip etme, aradığımızı bulma  şeklimizi değiştiriyor.

Nasıl Çalışır?

Bu kolay! Ücretsiz TrackR uygulamasını akıllı telefonunuza indirin, uygulamayı cihazınızda çalıştırın; böylece hazırsınız! Sekmeleri tutmak istediğiniz her şeye TrackR ekleyin. Kurulum sürecinin tamamı 5 dakikadan daha az sürer.

Anahtarlarınızı, evrak çantanızı, cüzdanınızı, en son teknoloji cihazlarınızı ve kaybetmek istemediğiniz başka şeyleri ekleyebilirsiniz. Ardından eksik öğenizi saniyesinde  bulmak için TrackR uygulamasını kullanın.

TrackR’ye sahipseniz, aracınızın paspasının altında, bagajda veya kapı bölmesinde gizleyebilirsiniz. Arabanızın çalınması halinde cihaz hırsız tarafından fark edilemez. Aracınızı nereye park ettiğinizi unutursanız, akıllı telefonunuzda  TrackR uygulamasını açın. Ekrandaki “kayıp eşya” simgesine dokunun; uygulama, TrackR’nin bilinen en son konumunun tam koordinatlarını gösterecektir.

Maliyeti Ne Kadardır?

TrackR yalnızca 29 dolara mal oluyor.

TrackR ile Başka Ne Yapabilirim?

Daha önce de söylediğimiz gibi, TrackR sınırsız olanaklara sahiptir. Cihaz küçük ve göz kamaştırıcıdır ki evcil hayvanınıza takabilirsiniz.Böylece onların kaybolması riskini ortadan kaldırın.

Anahtarlarınıza ve cüzdanınıza bağlayın ve  onları bulmak için bütün evi alt üst etmek için zaman harcamayın.

TrackR bile çift taraflı bir yapışkanla birlikte gelir; böylece dizüstü bilgisayarınıza veya bisiklet koltuğunuzun altına yapıştırabilirsiniz.

Sizin için önemli olan her şeye yapıştırın ve yerlerini kolayca bulun.

Kaynak : http://smartdevicetrends.com/trackr-car06.html?s1=eslmedia-theindependent–WW-TB-Car–Now+You+Can+Track+Your+Car+Using+Your+Smartphone&utm_source=taboola&utm_medium=cpc&utm_campaign=WW-TB-Car&utm_term=Now+You+Can+Track+Your+Car+Using+Your+Smartphone–http%3A%2F%2Fcdn.taboolasyndication.com%2Flibtrc%2Fstatic%2Fthumbnails%2F27c596b8d6b9746c53677b3405d0ed82.jpg&utm_medium=eslmedia-theindependent

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir