TTneT ( Türk Telekom ) İnternet Erişimi Sağlanamıyor – TTneT Çok Yavaşladı !

Ana Sayfa Haber TTneT ( Türk Telekom ) İnternet Erişimi Sağlanamıyor – TTneT Çok Yavaşladı...
  

Okuma süresi : dakika


 

Türk Telekom ( TTneT ) aldığımız bilgiye göre, 05.06.2017 tarihinde akşam saatlerinde kullanıcılardan gelen şikayetler üzerine, TTneT ile bir görüşme sağladık.

TTneT çalışanları, internetin yavaşlamasının alt yapı çalışması ile bir alakası olmadığını, yavaşlama ile ilgili çalışmaların devam ettiğini, teknik ekibin saatlerdir, yoğun bir şekilde çalıştığını söyledi.

TTneT İnternetin Yavaşlamasının Sebebi Siber Saldırı mı ?

Alınan bilgiye göre, alt yapı çalışması ile ilgili bir durum bulunmuyor. Akıllara Türkiye’deki internet erişim sağlayıcılarına siber saldırıların olduğunu getiriyor. Ancak şuan için, Superonline kullanıcılarından herhangi bir şikayet veya yoğun bir talep bulunmuyor. Sanırım sadece Türk Telekom TTneT ile ilgili bir problem yaşanıyor.

Mobil internetlerde herhangi bir erişim problemi bulunmuyor. Turkcell ve Vodafone kullanıcıları şuan, 4G üzerinden, sorunsuz bir şekilde internete bağlanabiliyorlar.

Şuan için yaşanan sorun ile ilgili herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. Ancak, gelecek saatler içerisinde herhangi bir açıklama yapılırsa, buradan paylaşacağımızı bildirelim.

 

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir