Zaman zaman hattımıza tanımlı olan konuşma paketi bitebilir ve bu durum iletişim kurma imkânımızı kısıtlayabilir. Özellikle de faturasız hat kullanan kişiler paket satın aldıktan sonra 1 ay boyunca aynı paketi satın alamazlar. Türk Telekom bedava dakika 2021 yılında da birçok kullanıcının ihtiyacını gidermeye devam ediyor. Siz de Türk Telekom kullanıyorsanız ve bedava dakika ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz.

Bu süre içinde konuşma paketimizin bitmesi ise bizi ciddi manada zor duruma sokabilir. Ancak Türk Telekom mobil kullanıcıysanız başvuracağınız bazı yöntemler ile herhangi bir ücret ödemeden bedava konuşma hakkı kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma

Türk Telekom Bedava Dakika 2020

Operatörler arasındaki rekabet, biz kullanıcılar için her gün bir başka fırsatın kapısını aralıyor. Turkcell ve Vodafone operatörlerinde olduğu gibi Türk Telekom da kullanıcılarına bazı SMS işlemleri sonrasında bedava dakika kazanma fırsatı sunuyor. Yapmanız gerekenler oldukça basit. Telefonunuzun mesajlar ekranını açın ve aşağıda belirttiğimiz yöntemleri kullanarak bedava dakikalarınızı anında kazanın. İşte Türk Telekom bedava dakika kazanmanız için yapmanız gerekenler;

  • Cep telefonunuzun mesajlar ekranını açın ve PAKET yazıp 9090’a SMS gönderin. Bu işlem sonrasında hattınıza geçerlilik süresi 1 hafta ile 4 hafta arasında değişen bedava 50 veya 100 dakika kazanacaksınız. Türk Telekom bu hizmeti sürpriz kapsamında sunuyor ve kazanılacak bedava dakika miktarının ve süresinin kullanıcılar arasında değişiklik gösterebileceğini söylüyor. İşlem sonrasında Türk Telekom size onay mesajı gönderecektir. Bu mesajdan sonra dakikalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Vodafone Bedava Dakika 2020

Faturasız Hat için Türk Telekom Bedava Dakika

Türk Telekom faturasız hattına yükleme yapan kullanıcıları ödüllendirmek adına GECE tarifesi ile karşımıza çıkıyor. Son bir ay içinde Türk Telekom faturasız hattınıza 30 TL ve üzerinde kontör yüklemesi yaptıysanız tam 1 ay boyunca geçerli her yöne geçerli 2000 dakika bedava konuşma hakkı kazanabiliyorsunuz. Üstelik yapmanız gereken işlemler de son derece basit.

  • Son 30 gün içerisinde hattınıza yükleme yaptırsanız GECE yazarak 4545’e ücretsiz olarak SMS gönderin. Onay mesajını aldıktan sonra bedava dakikalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Gece kampanyası ile sunulan ücretsiz 2000 dakikaların akşam 9 ile sabah 9 saatleri arasında kullanılabileceğini unutmayın.

Türk Telekom Ücretsiz Dakika Kazanma

Türk Telekom kadın kullanıcıları en çok destekleyen operatördür diyebiliriz. Öyle ki firmanın sadece kadın kullanıcıların kullanabileceği bir bedava dakika kampanyası bulunuyor. Türk Telekom, hattına son 1 ay içerisinde yükleme yapmış tüm kadın hat sahiplerine her gün 13:00 ile 14:00 arasında geçerli ve sadece bir kişi için kullanılabilecek 60 dakika veriyor. Aranan şartlar ise hatta son 1 ay içerisinde yükleme yapılmış olması ve sistemde kayıtlı hat sahibinin cinsiyetinin kadın olması. Bedava dakikaları hattınıza tanımlamak için şu işlemi yapın;

  • Son bir ay içerisinde yükleme yapmış olduğunuz telefonunuzdan HERYONE DK yazıp, 5555’e ücretsiz olarak gönderin. Onay mesajından sonra dakikalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Ücretsiz Dakika Kazanma Sil Süpür

Cep telefonu operatörlerinin en yeni trendi kullanıcılara her hafta sunmuş oldukları sürpriz hediyelerdir. Turkcell’de Salla Kazan, Vodafone’da Hediye Çarkı olarak adlandırılan bu sistem Türk Telekom’da ise Sil Süpür olarak adlandırılıyor. Yapmanız gereken şey ise her hafta düzenli olarak Türk Telekom mobil uygulamasını açmak ve hediye sembolüne dokunarak ekranda yer alan resmi açmak. Bu işlem sonrasında 1 hafta geçerli bedava dakika veya internet gibi hediyeler kazanabilirsiniz. Türk Telekom Online İşlemler Sil Süpür uygulamasının hem Android hem de iPhone sürümü mevcuttur.

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi

Birçok kullanıcının internette Türk Telekom için bedava dakika hilesi gibi konularda arama yaptığı görünmektedir. Ancak bu durum mümkün değildir. Tüm operatörlerin biz kullanıcılar için sunmuş olduğu bedava dakika kampanyaları ve sürpriz hediyeler olsa da bu konu hakkında yapılabilecek herhangi bir hile veya yasaklanmış yöntem yoktur.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER