Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone hatlarından birini kullanıyorsanız hediye internet kazanabileceğiniz bir çok yöntem vardır. Bedava internet veren uygulamalara birlikte bakalım.

Teknolojinin hızına yetişmemiz bu zamanda imkansız, yeni çıkan videolar, uygulamalar, oyunlar derken sürekli telefonun internetine yüklenmekteyiz. Hal böyle olunca da internet paketimiz günü gelmeden dolmaktadır. Ekstra internet alsak da yine de bir yere kadar gücümüz yetmekte. İşte bu noktada bedava internet veren uygulamalar bizim destekçimiz olmaktadır. Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone gibi hatların kullanıcılarına hediye internet verdiği kampanyalı uygulamaları mevcut.

Hediye internet veren uygulamalar salla kazan, mesaj gönder kazan gibi bir çok yeni güncellemeler gelmektedir. Bilindiği üzere operatörler sürekli güncelleme yapmaktadır, bizde sizler için bedava internet veren uygulamalar ile hepsine detaylı bakalım.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2021

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

1Self servisi ile gece uygumalaması ile belirli saatler arasında interneti sınırsız kullanabilirsiniz. Bu arada kullanmak için faturasız hat sahibi olmak ve tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapmanız gerekmektedir. ”GECE” yazın 4545′e mesaj gönderin. İnternet kullanımı ise 21.00 ve sabah 9.00 arası ücretsizdir.

2– Diğer yandan Sil Süpür sekmesini kullanırsanız farklı kota ve sürelerde internetlere bedava ulaşabilirsiniz. Selfy ile Sil Süpür uygulaması ile bedava her hafta kazanma şansınız olabilir. Tambu uygulaması ile bedava internet anında 1 GB kazanabilirsiniz.

3– Faturasız hatta sahip iseniz 30 TL üzerinde 1 GB internet haftalık, 30 TL altında yüklemelerde ise 1 GB internet günlük kullanmak üzere bedava internet veriliyor. Yapmanız gereken ”1 GB KAZAN” yazın 5555′ e gönderin.

4– Yine yapmanız gereken 5555’e 4.5G 30GB yazın ve gönderin.

5Sil Süpür uygulaması ile bedava internet kazanabilirsiniz. Sil Süpür Android İNDİR, iOS İNDİR

Vodafone Bedava İnternet Uygulamaları

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

1- Vodafone internet avcıları uygulaması ile bedava internet kazanabilirsiniz. 1 GB ile 20 GB arasında bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone bedava internet uygulamasına sahip olmak için aşağıdaki adımları uygulayın.

  • İlk olarak internet avcıları uygulamasını indirin.
  • Daha sonra uygulamayı açın.
  • Uygulamayı indirdikten sonra çarkı çevirin.
  • Son olarak oyunu geçtikten sonra bedava internet gelecektir.

NOT: 26 yaşından büyük olmanız gerekmektedir.

İnternet Avcıları İNDİR iOS

İnternet Avcıları İNDİR Android

2- Arkadaşınız başka bir hat kullanıyorsa onu  Vodafone operatörüne geçmeye ikna edebilirseniz, 15 GB bedava internet kazanabilirsiniz. İnterneti 3 ay boyunca kullanabilirsiniz.

3– Vodafone faturasız kullanan kullanıcılar tek seferde 50 TL yüklediklerinde 2 GB bedava internet alabilirler.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

1- Bedava internet almak için salla kazan hilesi ile alabilirsiniz. Her hafta hediye internet alabileceğiniz uygulamayı iOS ve Android sistemlerine indirebilirsiniz. İndirmek için aşağıdaki linklere tıklayın.

Salla Kazan İNDİR Android

Salla Kazan İNDİR iOS

2Gol Cepte uygulaması ile tuttuğunuz takıma göre hediye internetler kazanabilirsiniz. Bedava internet kazanabilmek için tuttuğunuz takımın Goller Cepte uygulamasını indirin ve bedava internet kazanın.

Goller Cepte 1905 uygulaması İNDİR

Goller Cepte 1967 uygulaması İNDİR

Goller Cepte 1903 uygulaması İNDİR

Goller Cepte 1907 uygulaması İNDİR

3Yaani arama motorunu kullanarak bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell abonelerinin yapması gereken 10 gün içerisinde 20 Yaani araması yaparak hediye 1 GB internet alabilirsiniz.

4GNÇ uygulamasını indirerek bedava internet kazanabilirsiniz. Uygulamayı indirerek haftalık internet kazanabilirsiniz.

GNÇ uygulaması İNDİR Android

GNÇ uygulaması İNDİR iOS

Bip Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Bip bedava internet veren uygulamalar

Bip uygulaması ile hediye internet kazan 2020 yılında benzersiz bedava internet kampanyanlarından faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken BİP uygulamasını indirin ve her operatörün kampanyası sona erdiğinde farklı bir operatöre geçin.

BİP İNDİR iOS

BİP İNDİR Android


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!