Son gelişmelerde koronavirüsünün yeni adresi İsviçre oldu. Bakanlıktan yapılan açıklamada ülkenin güney bölgesinde ve İtalya sınırında yer alan bir bölgede 70 yaşlarında bir erkekte Kovid-19 virüsüne rastlandı.

Bu kişi yaklaşık 1 hafta önce İtalya’da ve Milano çevresinde bir etkinliğe katılmış. Bildiğiniz gibi İtalya’da vaka sayısı 322’ye yükseldi. İlginç bir şekilde çok kısa zamanda bu sayıya ulaşıldı ve ölü sayısı 10’na yükseldi. Komşu ülkelerimizden olan İran’da da ölü sayısı 16 oldu.

Hal böyleyken ülkemizde de bildiğiniz gibi bir panik havası oluştu ve bu gündeme yansıdı. Twitter’da yaklaşık 1-2 gündür #CoronaVarsaTürkiyeYok etiketi ile haklı ve bir o kadar da üzücü Tweetler geliyor. Sizler için bunlardan bazılarını sıraladık.

İşte bazı Tweetler;

Türkiye'de Koronavirüsü Paniği

Türkiye'de Koronavirüsü Paniği Türkiye'de Koronavirüsü Paniği

Türkiye'de Koronavirüsü Paniği Türkiye'de Koronavirüsü Paniği Türkiye'de Koronavirüsü Paniği Türkiye'de Koronavirüsü Paniği Türkiye'de Koronavirüsü Paniği

Türkiye'de Koronavirüsü Paniği Türkiye'de Koronavirüsü Paniği Türkiye'de Koronavirüsü Paniği Türkiye'de Koronavirüsü Paniği


Yorumlar (1)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER

ALTINOK 2 sene önce

çok iyi ))