Twitter’da 280 Karakter Tweet Nasıl Atılır? (Android)

Ana Sayfa Haber Sosyal Medya Twitter’da 280 Karakter Tweet Nasıl Atılır? (Android)
Zeynep Yılmazer   Kısa bir süre önce Twitter, 280 karakterlik artan bir sınıra sahip tweet yayınlama yeteneklerini test ettiğini açıkladı. Ne yazık ki, özellik çok sınırlı sayıda kullanıcı tarafından denendi. Android kullanıcıları için 280 karaktere kadar tweet yayınlamak için bir yöntem mevcut. Nasıl olduğunu bilmek istiyorsanız, Android cihazınızda heyecanla tweet atma 280 karakter nasıl yayınlanacağını anlattığımız bu makalemizi okumaya devam edin.

Android Twitter Uygulamasında 280 Karakterli Tweetler

Not: Aşağıdaki yöntem, üst üye erişimi ve Xposed kurulumu gerektirir. Ayrıca, bu yöntem sadece resmi Twitter uygulamasında ve aşağıda verilen bağlantılarla birlikte çalışır. TweetCaster veya Falcon gibi diğer 3. taraf Twitter istemcileri üzerinde çalışmaz.

-Öncelikle, mevcut Twitter uygulamasının yüklemelerini kaldırın. Ardından, Twitter APK dosyasını aşağıda verilen bağlantılardan indirin ve yükleyin. İsteğinize göre sürümünü seçin.

Twitter 7.17.0 (İndir)

Twitter 7.18.0-beta.685 (İndir)

Twitter 7.19.0-alpha.612 (İndir)

-Bir sonraki adımda, Tweeks Xposed Modülünü buradan indirin ve yükleyin.

-Modülü kurduktan sonra, Xposed Installer’ı kullanarak modülü etkinleştirmeniz gerekir. Xposed Installer uygulamasını açın ve 3 noktalı menü düğmesine tıklayın. “Modüller” bölümüne açın ve “Tweeks” in yanındaki onay kutusunu etkinleştirin. Modülü etkinleştirdikten sonra, cihazı yeniden başlatmanız gerekecektir.

-Cihazı yeniden başlattıktan sonra Tweeks uygulamasını açın. “280 karakter sınırlamasını etkinleştir” seçeneğinin yanındaki geçiş seçeneğini etkinleştirin.

-Şimdi, Twitter uygulamasında oturum açın. Bir tweet gönderirken, karakter sınırlaması için değiştirilmiş bir sayaç göreceksiniz. Sayısal sayıcı yerine, dairesel sayaç görürsünüz. Siz tweet’inizi yazmayı bitirdikten sonra, göndermek için “Tweet” düğmesine dokunmanız yeterli olacaktır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir