Twitch’de Para Kazanmak Artık Daha Kolay

Ana Sayfa Haber Oyun Twitch’de Para Kazanmak Artık Daha Kolay
  



Dünya’nın en çok kullanılan canlı yayın platformu Twitch.Tv, geçtiğimiz günlerde online olarak Steam gibi bir oyun satış platformu oluşturarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Twitch bugün yaptığı açıklamada çok daha fazla kullanıcıya ulaşacak gibi görünüyor.Şirket, yaptığı açıklamada, Yayıncıların para kazanmak için artık Twitch’in özel partner yayıncı grubuna dahil olmasına gerek olmadığını belirtti.

Daha önce, Twitch yayıncılarının para kazanmak için, Twitch özel partner grubunda olması gerekiyordu ve bu gruba isteyen herkez kayıt olamıyordu. Twitch kendi özel seçtiği yayıncıları özel bir davet ile kabul ediyordu.

Ancak şuanki durum biraz farklı, artık yayıncılar herhangi bir gruba üye olmadan yada özel yayıncı davetine gerek kalmadanda para kazanabilecekler.

Bits 1,4 Milyon Dolar Sattı !

Bildiğiniz gibi Twitch daha önce yayıncılarının daha fazla para kazanması için, “Bits” adlı yeni destek sistemini getirmişti.

İzleyiciler, sevdikleri ve takip ettikleri yayınlara bu bits’leri göndererek destek oluyorlar. Bits fiyatları biraz pahalı ancak Bits kullanımda olduğundan bu yana tam 1,4 milyon dolar sattı ve bu Twitch ve yayıncılara büyük bir maddi destek haline geldi.

 

 

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir