• Ana Sayfa
  • Mobil
  • Twitter Takipçi Arttırma Yolları 2022 [15 Twitter Hilesi] Ücretsiz Yöntem

Gönderi sürenizi optimize edin. Sık sık tweet gönderin. Hashtag’leri kullanın. Görsel içerik yayınlayın. Yanıtlar, retweetler ve etiketlerle etkileşim kurun. Twitter profilinizi tüm hesap ve sitelerinizde görünüz kılın. Twitter dışındaki ağınızı takipçiler arasına çekin.

Twitter Takipçi Arttırma Yolları

twitter'da takipçi arttırma 2021

Twitter takipçi arttırma hileleri olacak yöntemlerini sizlere göstereceğiz. Eğer aşağıdaki yöntemleri uygularsanız hem takipçiniz sizi geri bırakmaz hem de ileriye dönük bir hesap olur.

Bu arada mavi tik alabilmek için buradan https://webhakim.com/twitter-mavi-tik-nasil-alinir.html bakabilirsiniz.

1- Hashtag Kullanma:

Twitter’da bir anda birden fazla kişiye ulaşmak istiyorsanız Hashtag kullanmak zorundasınız. Hashtag # sembolü ile yapılır. Hashtag #bugüngünlerdengalatasaray şeklinde yapılır. Bir anda milyonlara ulaşabilirsiniz.

2- Mentionları göz ardı etmeyin:

Tweet attığınızda sizden konuşuluyorsa bunu hemen fırsata çevirin. Onlarla iletişime geçin. Sizin iletişime geçtiğiniz kişiler ile diğer kullanıcılar yorumları takip etmeyi sever.

3-  Retweet Yapın:

Takipçileriniz bilgiyi sever, sanal alemde düzenli olarak yararlı bilgiler paylaşın. Son dakika haberlerini, medya haberlerini istikrarlı bir şekilde paylaşın.

4- İlgi Çekici Paylaşımlar:

Trend topic olmuş konular her zaman çok önemlidir. Buralara fav, retweet durumlarına tweet atmak ve cevap yazmak sizlere takipçi kazandıracaktır. Twitter genel itibari ile siyasi gibi görünsede aslında temelinde eğlenceli paylaşımlar yatmaktadır. Bu yüzden ilgi çekici mesajlar attığınızda göreceksiniz ki takipçiler gelecektir.

5- Twitter’da ünlü insanları takip edin:

Twitter’da ünlü ve fenomen kişileri kesinlikle takip edin. Onların attıkları tweete karşılık verin, yorum yazın tweet atın saygı çerçevesinde tabi ki, onlarda size karşılık verdiğinde göreceksiniz ki Twitter’da takipçi sayısına inanamayacaksınız.

6- Takipçilerinize değer verin:

Attığınız tweetlere karşı yorumlar gelirse onlara cevap verin. Karşılıklı olarak yorum yaptığınızda diğer takip etmeyenler görürse de, demek ki burada karşılıklı diyalog var deyip, diğer takip etmeyenlerde takibe başlayabilir.

7- Boş Tweet Atarak Takipçilerinizi Soğutmayın:

Sürekli tweet atarak ve ilgisiz paylaşımlar yaparak takipçilerinizi soğutmayın. Dakka başı gelen retweet, tweet olayları yaptığınızda bunu unfollow olarak ödeyebilirsiniz. Gerektiği yerde tweetler atmaya bakın.

8- Güncel Konuları Takip Ederek Sosyal Mesajlara Odaklanın: 

Twitter platform olarak çok daha fazla ileri seviye sosyallik içermektedir. Bu yüzden paylaşımlarınızı sosyal mesajlara odaklayın. Bir gece sel baskını ile sosyal mesaj atmıştım, kısa süre içinde binlerce takipçi geldi. Yani twitter takipçi arttırma programları almanıza gerek yoktur, bu şekilde binlerce takipçi gelebilir.

9- Retweet ihtimali olan mesajlar paylaşın:

Twitter’ın en büyük özelliği zincirleme etkisidir. Retweet olayı buradaki en önemli durumlardan biridir. Burada adeta twitter takipçi hilesi kendi içinde vardır.

10- Kalitesiz ve uzun soluklu Tweet atmayın:

Twitter’da kendinizi unutturmayın, bir gün 80 tweet atıp daha sonra 3 ay gibi bir tweet orucuna girmeyin. Günlük olarak en az bir tweet atın.

11- Fikirleşin takipçilerine soru sorun:

 Twitter’da en önemli durumlardan biride karşılıklı etkileşimdir. Diyelim ki takipçi sayınız 1k siz daha çok olmasını istiyorsunuz, o zaman eldeki ile yetinip onların takipçilerine de ulaşmak için etkileşime geçin ve retweet olayını artırın. Gs ile iseniz bugün ki maç ne olur diye tweet atabilirsiniz. Diğerlerinde olduğu gibi twitter takipçi arttırma hilesi bu durumun açığı olarak nitelendirebiliriz.

12- Direct Mesaj kısmını aktif kullanın:

Direkt mesaj ile takipçileriniz ile daha fazla etkileşime geçebilirsiniz. Farklı platformlar da aktif olarak bulunursanız onun aracılığı ile takipçi kazanabilirsiniz.

13- Takip aralığınız geniş olsun: 

Takip ettiğiniz kişiler farklı yaş ve meslek gruplarından olsun. Hatta Twitter’da Edirne dışına çıkmayı unutmayın. Siz de takipçilerinizin yurtdışındaki etkili profilleri takip etmesi için bir sıçrama tahtası olabilirsiniz.

Aynı zamanda uluslar arası profilleri takip etmeniz dünya görüşünüz hakkında da takipçilerinize ipucu verir. Twitter türk takipçi hilesi sayılır geniş yelpaze de farklı kişileri takip etmek sizleri twitter takipçi arttırma 2020 yılında inanılmaz fenomen yapabilir.

14- Twitter ile Diğer Sosyal Mecralarda Etkin Olun: 

Facebook, Instagram gibi sosyal platformlarda etkili olun ve Twitter’a kolayca entegre olacaktır. Bu şekilde diğer sosyal platformlarda takipçilerinizi bir arada toplayabilirsiniz.

15- Tanımadığınız fenomenler ile tanışın: 

Tanımadığınız fenomenler ile etkileşime geçmek her zaman tanınmanıza olanak sağlayacak ve bu nedenle de takipçileriniz artacaktır. Onların ilgisini çekmeye çalışın tweetler atın.

Son olarak webhakim.com olarak en iyi yöntemleri derledik, yine de yorumlardan bize takıldığınız soruları sorabilirsiniz.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER