Twitter’a 360 derece canlı yayın özelliği geliyor !

Ana Sayfa Haber Twitter’a 360 derece canlı yayın özelliği geliyor !
  Twitter , periscope aracılığıyla canlı yayına geçtiğini duyurdu.Bildiğiniz gibi daha önce periscope aracılığıyla canlı yayına geçen Twitter , şimdide hem kendisi için hemde periscope için 360 derece yayın yapma özelliğine geçeceğini blog sitesinden kullanıcılarına duyurdu.

Twitter’a 360 derece canlı yayın özelliği geliyor !

2017 Yılında Geliyor !

Şuan için yeterli sayıda iş ortağı olmadığı için tahminimiz twitter’ın bu akıma ancak 2017 yılında kavuşacağını düşünüyoruz.Twitter kullanıcı kaybetmemek adına bir çok yenilik getirmeye çalışıyor , bakalım daha neler yapıcak bu Twitter.

Kullanıcılar 360 canlı yayını hemde mobil olarak hemde masaüstü bilgisayarlarından takip edebilecekler.Alex Pettitt adlı kullanıcı tarafından yapılan ilk 360 derece canlı yayını 120bin kullanıcı izledi.Bu rakam ilk 360 canlı yayın için fena olmasada Twitter bu yolda kullanıcı kaybetmemek için yeniliklerine devam etmesi gerekiyor.

360 derece canlı yayını bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Facebook 360 derece canlı yayın imkanını kullanıcılarına sunmuştu , tabiki Twitter bu akımdan geri kalmamak için ve kullanıcı kaybetmemek için 360 derece canlı yayına ne kadar erken geçerse Twitter için o kadar iyi olacak.

Bakalım ilerleyen günlerde Twitter,İnstagram ve Facebook’da daha neler göreceğiz.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
0 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Takip et  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir