Uçaktan Zorla Atılan Adamın Sosyal Medya Görüntüleri Ortaya Çıktı !

Ana Sayfa Haber Uçaktan Zorla Atılan Adamın Sosyal Medya Görüntüleri Ortaya Çıktı !
  ABD Havayolu şirketi United Airways, uçak kapasitesinden fazla rezervasyon yaptırınca olanlar oldu.Rezervasyon yaptıran bütün müşteriler uçağa binince uçak yolcu kapasitesi doldu ve şirket rastgele 4 yolcudan uçaktan inmelerini istedi ve yolculardan biri inmek istemeyince, güvenlik görevlileri tarafından darp edilerek, zorla indirildi.

Twitter ve Facebook’a gönderilen videolarda, üç güvenlik sorumlusu tarafından bir yolcunun koltuğundan çekildiğini ve yolcunun uçağın koridoruna düştüğünü gösteriyor.Olay, Şikago’dan Louisville’ye kalkacak olan uçakta gerçekleşiyor.

O an uçakta bulunan Audra Bridges adlı yolcu, yaptığı açıklamada görüntüleri kendisinin Facebook’a gönderdiğini söyledi ve şirketin 4 kişi fazla rezerve yaptırdığını, yolcuların uçağa binmesine izin verildiğini söyledi.Ancak, sonradan gelen 4 personeline Pazartesi Louisville’de ihtiyaç olduğunu belirtip, yolculardan 4 gönüllünün inmesini istedi.Yolculardan hiçbiri uçaktna inmeye yanaşmayınca, bir yönetici yolcuların rastgele seçilmesini ve uçaktan indirilmesi istedi.

İşte o anlarda video’daki yolcu Doktor olduğunu ve Louisville’de onu bekleyen hastalarının olduğunu söylesede, uçaktaki güvenlik görevlileri tarafından darp edilerek, zorla uçaktan indirildi.

 

Konu ile ilgili şirket tarafından resmi bir açıklama gelmedi.Ancak şirketin twitter hesabından ” Rezervasyon olayı için özür diliyoruz.Konuyu çözmek adına yolcuya ulaşmaya çalışıyoruz.” şeklinde açıklama yapıldı.

 

 

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir