Bu ufak cihaz en ufak şeyleri sizin için takip eder ve unuttuğunuz zaman size hatırlatır. Bazı durumlarda acil evden veya ofisten çıkmanız gerekebilir bu Mu tag cihazı ile artık eşyalarınızı unutmaya son.

Bugün yoğun günlerde eşyalarınızı takip etmek zor olabilir. O kadar çok detay eşyalarımız var ki; bazen neyin nerede olduğunu unutabiliyoruz.

Anahtarlar, telefonlar, cüzdanlar olsun yoğun iş temposunda veya çalışma günlerinde hepimiz hemen hemen değerli eşyalarımızı unutmuşuzdur. Sizi bu sorunlardan kurtaracak olan Mu Tag süper küçük kayıp önleme cihazı ile unutkanlığınız son bulacak.

Eşyaları Unutmaya Son!

mu tag ile unutmaya son

Mu Tag cihazı ile eşyalarınızı rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca bir şeyi unuttuğunuz zaman size sinyal göndererek hatırlatma sağlamaktadır.

Bu cihazda yapmanız gereken şey eşyalarınızın üzerine yapıştırmak olacak. Telefon, çanta gibi eşyalarınızın üzerine rahatlıkla yapıştırabilirsiniz. Daha sonra Informu uygulamasını indirin ve hangi eşyayı hatırlatmasını istiyorsanız onu uygulamaya yükleyin. Eğer dışarı çıktığınızda unuttuğunuz bir eşya olursa size hatırlatacaktır.

Mu Tag cihazı bluetooth teknolojisi ile çalışmaktadır. Ayrıca herhangi bir etkinliğiniz olduğunda size hatırlatmaktadır. Eğer satın almak isterseniz buradan bakabilirsiniz. 

Mu-Tag Unutkanlığa Son Cihazının Tanıtım Videosuna Aşağıdan Ulaşabilirsiniz.


Kaynak : https://mashable.com/shopping/march-23-mu-tang-loss-prevention-device/
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER