Uyku Pozisyonunuz Kişiliğinizi Belirliyor !

Ana Sayfa Haber İlginç Uyku Pozisyonunuz Kişiliğinizi Belirliyor !
  Fotoğrafta, insanların genelde uykudayken aldığı pozisyonlar bulunuyor.Bu pozisyonlar kimi zaman, uyku halindeyken bile değişiklik gösterebiliyor.Ancak genelde uyku halindeyken aldığınız pozisyona göre kişilik analizi yapmak mümkün.

Resmi inceleyin ve genelde hangi pozisyonda uyuduğunuzu bulup, kişiliğiniz ile uyumlu olup olmadığına bakın.

uyku pozisyonunuz kisiliğinizi belirliyor

1. Eğer diz çökmeden uykuya dalamıyorsan, sakin ve güvenilir biri demeksin.Geleceğinden korkmuyorsun ve kışın en kötü havalarında bile gülümseyerek uyanıyorsun.Karşılaştığın büyük problemleri bile sorunsuz bir şekilde halledebilirsin.

 

2. Çoğunlukla fetüs şeklinde uyuyorsan, korunmaya ve anlaşılmaya muhtaç birisin demektir.Yeteneklerin genellikle geç farkedilecek ama mükemmel bir çıkış yakalayabilirsin, yeteneklerinden bazıları resim çizmek, dans etmek ve bir blog yazarı olmak olabilir.

 

3. Kolların ve bacakların çıkıntılı bir şekilde ve mide üzerine uyuyorsan, insiyatif kullanmayı seven, lider ruhlu birisin demektir.Muhtemelen her şeyi önceden planlamayı seversin.Sorumluluk alma yeteneğin başarı elde etmende sana yardımcı olacak.

 

4. Sırt üstü bir şekilde yatıyorsan, hayatı seven, inatçı ve pes etmeyen birisin.Bu pozisyonda uyuyan insanlar, genelde çok güçlü kişiliğe sahiptirler.

 

5. Eğer asker pozisyonunda sırt üstü uyuyorsan, muhtemelen bir amacın var, tek bir amacın ve onu almak için elinden ne geliyorsa yapmaya hazırsın.Muhtemelen katı ve itaatkar birisin.

 

6. Yüz üstü balıkçıl bir şekilde uyuyorsan, her türlü maceraya açık, ne yapacağı tahmin edilemeyen renkli bir kişiliksin.Çoğu zaman karar vermekte zorlanıyorsun ve genel olarak iş hayatında sessizlik ve barışçıl bir ortam var.

Bunlar genel olarak insanların uyku halindeyken aldığı pozisyonlardı.Ancak bunların dışında bir pozisyonda uyuyorsanız, bu kendinizin bile bilmediği, çok yönlü bir karaktere sahipsiniz demektir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir