Vakıfbank mobil bankacılık şifre alma işlemini bir kaç adımda yapabilirsiniz. Bilindiği üzere pandemi sürecinde evde kalma çok daha uzadı. Ayrıca hafta sonları gelen sokağa çıkma yasakları ile birlikte dışarı çıkılmamaktadır. Bu sebeple de çoğu vatandaş işini internet bankacılığı üzerinden görmektedir. Peki, Vakıfbank internet bankacılığı şifresi nasıl alınır? detaylarına bakalım.

Vakıfbank İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?

Vakıfbank internet bankacılığı şifresini almak için Vakıfbank Şubesi’ne giderek İnternet Müşterisi Ol hizmetini almanız veya Bireysel Ürün ve Hizmet Paket Sözleşmesi’ni imzalamanız gereklidir.

Son olarak da 0 850 222 0 724 veya Şifre Al Telefon Bankacılığını arayarak internet bankacılığı şifrenizi alabilirsiniz.

VakıfBank Mobil Uygulamasından Nasıl Şifre Alınır?

Vakıfbank mobil uygulamasından şifre alabilmek için yapmanız gereken işlemler mevcuttur, detaylarına bakalım.

1- İlk olarak uygulamayı indirin. Android için tıklayın, iOS için tıklayın.

2- Vakıfbank mobil uygulamasını indirdikten sonra uygulamayı açın ve ana yüzünde bulunan Şifrem Yok/Unuttum kısmına tıklayın.

vakifbank mobil sifre alma

3- Kartın üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasını arkasında yer alan 3 haneli CVV kodunu ve kart şifresini belirten yere girin.

vakifbank sifre alma internet

4- Ekrana gelen kişisel bilgileriniz girin.

vakifbank internet sifre nasil alinir

5- Cep telefonunuza gelen sms şifresini yazın ve 8 haneli İnternet Bankacılığı şifrenizi oluşturun. Oluşturduğunuz şifre ile internet bankacılığına giriş yapabilirsiniz.

6- Daha sonra Aktivasyon koduna basarak Mobil Bankacılık şifrenizi oluşturun.

7- 6 haneli Mobil Bankacılık şifrenizi oluşturduktan sonra mobil aktivasyon kodunu tamamlayınız.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER