Milyonlarca öğrencinin beklediği burs başvurusu 15 Ekim 2020’ye kadar devam edecek. Bilindiği üzere burs başvuruları ilköğretim ve lise öğrencileri için olmaktadır. Yalnız bugün son gün olan başvuruya girilmemektedir. Öğrencilerde VGM burs başvurusu neden hata veriyor? diye araştırmaktadır. Detaylarına bakalım.

Diğer yandan ise 15 Ekim Perşembe günü 23.59’a kadar başvuru yapacakların VGM resmi sitesine giderek burs başvurusu yapması gerekmektedir.

VGM Burs Başvurusu Neden Hata Veriyor?

VGM Burs Basvurusu Neden Hata Veriyor

VGM aracılığı ile burs almak isteyen vatandaşlarımız başvuru sayfasına giriyor. Diğer yandan ise bir süredir başvuru sayfası hata veriyor. Bu arada hata başvuru formuna ulaşırken nüfus bilgilerini girdikten sonra oluyor.

Sisteme bilgilerini giren kişiler nüfus bilgileri bulunamadı hatası alıyor. Dahası VGM’den konu ile ilgili açıklama yapılmayınca öğrenciler bir kat daha endişelendi.

Burada size tavsiyemiz, bilgisayar üzerinden giriş yaparak başvuruyu yapın. Tablet yada telefon üzerinden giriş yapmayın. Bilgisayarda yine modeme reset atın ve başvurmayı deneyin.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER