Tüm Seviyeler için Video Düzenleme Programı 2017

Ana Sayfa Haber Yazılım Tüm Seviyeler için Video Düzenleme Programı 2017
Zeynep Yılmazer   Video düzenleme çok popüler ve istekli bir beceri haline geldi. Özellikle birçok YouTube girişimcisinin başarısından bu yana, herkes bunun üzerinde çalışıyor gibi görünüyor. Gerçekten kariyer yapmak isteyen birisiyseniz, iyi bir video düzenleme programına ihtiyacınız olacaktır. Hedeflerinize ve bütçenize bağlı olarak da, seçtiğiniz yazılım kişiden kişiye farklılık gösterecektir. Ayrıca, bir Windows kullanıcısı için düzenleme yazılımı bir Mac veya Linux bilgisayar kullanan birinden farklı olabilir. Dolayısıyla, aşağıda insanların ihtiyaçlarının çoğunu kapsayacağını düşündüğümüz bir liste hazırladık. Peki, sizin için en iyi video düzenleme programını bulmaya hazır mısınız? 2017’nin 15 en iyi video düzenleme programı

15 En İyi Video Düzenleme Programı 2017

Bu makalede, sizin için daha kolay hale getirerek video düzenleme yazılımını birkaç kategoriye ayırdık. Burada dikkat edilmesi gereken bir nokta, kategoride bahsedilen düzenleme yazılımının diğer kategoriler için de kullanılabilir olmasıdır.

En İyi Video Düzenleme Programı

1- Adobe Premiere Pro

video düzenleme programı

Video düzenleme programı söz konusu olduğunda, Adobe Premiere Pro, ilk duyacaklarınızdan birisidir. Bir video yazılımında ihtiyacınız olabilecek bir özellik, herhangi bir özellik düşündüğünüzde Premiere Pro buna sahiptir. Editör sadece güçlü değil aynı zamanda temiz ve tanıdık bir ara yüze de sahiptir. Ancak, Adobe Premiere Pro’yu kullanmayla ilgili en iyi şey desteklediği ekosistemdir. Adobe’nin sunduğu diğer her araç Adobe Premiere Pro ile kesintisiz bir şekilde bağlanır.

İster Photoshop’u fotoğraf için, Animasyonlar için After Effects’i veya ses düzenleme için Adobe Audition’ı kullansanız da, her şey Premiere Pro ile iyi oynar. Premiere Pro’yu satın alırken sadece bir video editörü satın almanız değil, orada bir takım en iyi yaratıcı araçlara erişmenizi sağlayan bir ekosistem giriyorsunuz demektir. Bu nedenle Premier Pro, dünyadaki diğer tüm video yazılımlarından daha çok tavsiye ediliyor.

Desteklenen Platformlar: Windows, macOS

Desteklenen Giriş Formatları: MP4, MPEG, MPE, MPG (MPEG-1, MPEG-2), M2V (DVD uyumlu MPEG-2), MTS (avchd), MOV, FLV, AVI

Desteklenen Çıktı Formatları: H.264: AAC, 3GP, MP4, M4V, HEVC (H.265), MPEG-2 ve MPEG-4, diğerleri arasında

Fiyat: ayda 19,99 dolar (yıllık olarak fatura edilir)

İndirmek için tıklayın.

2- Final Cut Pro X

video düzenleme programı

Mac kullanıcısıysanız, Final Cut Pro X dışında herhangi bir düzenleme programı satın almayı bile düşünmeyin. Sadece yeni bir başlangıç yapıyorsanız, Final Cut Pro sizin için en iyi seçenek olacaktır, Apple’ın yazılımı, donanımlarıyla aynı seviyede olduğundan, mümkün olan en iyi performansı alırsınız. Yeni başlayanlar zaman ve para yatırmaya hazır olduğunuzda, daha kolay bir video düzenleme yazılımından biri olduğunu göreceksiniz. Bir Mac’deyseniz ve bunu karşılayabiliyorsanız, tereddüt etmeden satın alın.

Desteklenen Platformlar: macOS

Desteklenen Giriş Formatları: H.264, Apple Animasyon codec’i, Apple ProRes (tüm sürümler), AVHCD, DVCAM, DVCPRO ve daha fazlası

Desteklenen Çıktı Formatları: Diğerleri arasında Apple Pro-res, H.264, HDV, MPEG ve HDV

Fiyat: 299.99 dolar

İndirmek için tıklayın.

3- Avid Media Composer

video düzenleme programı

Kısa bir süre önce şirket “Avid Media Composer | Video Editör” adındaki video düzenleyicisinin ücretsiz bir sürümünü piyasaya sürdü. Avid’i daha önce duymadıysanız, büyük projelere katılan profesyonellerin kullandığı bir yazılımdır. En sevdiğiniz filmleriniz ve TV şovlarınız Avid’de düzenlenir. Bununla birlikte, yalnızca düzenleyicinin tam gücünü isteyen kullanıcıları etkileyecek kısıtlamalara sahip ücretsiz bir sürümü piyasaya sürdükleri için normal müşterilerin erişebilecekleri hale geldi. Dolayısıyla, gerçek profesyonel dereceli bir video düzenleyiciye sahip olmak istiyorsanız, Avid Media Composer denemelisin.

Desteklenen Platformlar: Windows, macOS

Desteklenen Giriş Formatları: MPEG, DV, DVPRO, H.264, XDCAM, MPEG-4, AVCHD ve daha fazlası

Desteklenen Çıktı Formatları: MPEG, DV, DVPRO, H.264, AVC, AVC-Intra, MP4 ve daha fazlası

Fiyat: 49.99 dolar / ay

İndirmek için tıklayın.

YouTube için En İyi Video Düzenleme Programı

Bu bölümde adı geçen video editörleri, yukarıda bahsedilenlerden daha ucuz ve öğrenmeleri kolaydır. Yine, en iyisini istiyorsanız yukarıdakilerden birini seçin, ancak öncelikle bunlardan biriyle başlamanızı ve daha sonra kendiniz video düzenlemeyle daha rahat hale gelmenizi öneririz.

1- Shotcut

video düzenleme programı

Yeni bir YouTuber iseniz ve yalnızca ücretsiz değil, aynı zamanda özellikleri kestirmeyen bir yazılıma ihtiyacınız varsa, Shotcut’dan başka bir yere bakmayın. Shotcut, ihtiyacınız olan tüm düzenleme aracını sağlayan açık kaynaklı ve ücretsiz bir video düzenleyicisidir. Editör açık kaynak ve tamamen ücretsiz olduğu için yeni başlamak istiyorsanız, para yatırmadan video düzenleme temellerini öğrenmek için harika bir yer. Video editörlerinin çoğu aynı düzenleme temellerini takip eder, bu yüzden Premiere Pro veya Final Cut gibi profesyonel kalitede bir düzenleme yazılımına geçmeye hazır olduğunuzda, bu o kadar da zor olmayacaktır. Editör, çok çeşitli efekt ve renk düzeltme araçları ile video ve ses biçimlerini desteklemektedir. Ayrıca, Shotcut Mac, Windows ve Linux için kullanılabilir; bu nedenle hangi OS’da çalışıyor olursanız olun Shotcut’ı cihazınıza yükleyebilir ve kullanabilirsiniz.

Desteklenen Platformlar: Windows, macOS ve Linux

Desteklenen Giriş Formatları: FFmpeg temel alınarak bundan dolayı çoğu video formatını destekler

Desteklenen Çıktı Formatları: H.264, WebM, ProRes, MPEG-2 ve diğerleri

Fiyat: (Ücretsiz)

İndirmek için tıklayın.

2- Hit Film Express

video düzenleme programı

Aynı ücretsiz olan tam bir profesyonel dereceli video düzenleyicisi arıyorsanız, Hit Film Express de en iyisidir. Bu yazılımı kullanmanın tek sakıncası, öğrenmede oldukça fazla zaman harcamanız gerekir. Video editörü öğrenme süreci ölçeğinde, bu zor tarafa düşüyor. Genişleyen düzenleme becerilerinizi desteklemek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Editör hemen hemen her bildiğiniz video ve ses formatını destekler ve kullanabileceğiniz 180’den fazla görsel efekte sahiptir. Şirket, başlayabileceğiniz çok sayıda ücretsiz eğitim materyali de sunmaktadır. Ayrıca, editör kaynaklar üzerinde biraz ağır olduğundan sorunsuz çalışması için iyi bir sisteme ihtiyaç duyacaksınız.

Desteklenen Platformlar: Windows, macOS

Desteklenen Giriş Formatları: Diğerleri arasında MP4, H.264, AVCHD, QuickTime, AVI, M2T, M2TS, MTS, MXF (DVCPro HD), DV, HDV ve WMV.

Desteklenen Çıktı Formatları: MP4, H.264 diğerlerinin yanında

Fiyatı: (349 dolara ekstra işlevsellik katabilir)

İndirmek için tıklayın.

Yeni Başlayanlar İçin En İyi Video Düzenleme Programı

3- iMovie

video düzenleme programı

iMovie, yeni başlayanlara tavsiye edilen ve en sevilen video editörüdür. Yazılımı macOS’a özgüdür. Bununla birlikte, bir Mac’iniz varsa, iMovie’nin Mac’inizle birlikte önceden yüklenmiş olarak geldiğini ve bu da aslında ücretsiz olduğunu bilmelisiniz. IMovie ile ilgili en iyi şey, basit ve sezgisel bir arayüzdür. Ayrıca, Apple’ın optimizasyonu, iMovie’yi daha eski Mac’lerde bile herhangi bir sorun yaşamadan kullanabileceğiniz gerçekten çabuk bir düzenleyici yapar. Yeni başlayanlar olarak iMovie, Mac’te kullanabileceğiniz en iyi video editörüdür. iMovie, Final Cut Pro için gerçekten iyi bir primer görevi görür.

Desteklenen Platformlar: macOS

Desteklenen Giriş Formatları: DV, HDV, AVCHD, Apple Ara Kod Codec, Apple Animasyon Kodeksi, Hareket JPEG / A, iFrame, h.264, MP4, MOV’ın bazıları, ancak hepsi değil, çeşitleri.

Desteklenen Çıktı Formatları: H.264, HDV, Apple Pixlet Video, Apple VC H.263, MPEG ve HDV diğerlerinin yanında

Fiyat: (Ücretsiz)

İndirmek için tıklayın.

4- Adobe Premiere Elements

video düzenleme programı

Windows kullanıcısıysanız ve yeni başlayanlara kolaylık sağlayan iyi bir video düzenleme programı arıyorsanız, Adobe Premiere Elements yazılımı kullanmak üzere hazırlanmıştır. Tam olarak ucuz değil, ancak yine de biraz para harcamak isteyen yeni başlayanlar için iyi olduğu düşünülüyor. Ücretsiz bir alternatif arayanlar, daha önce bahsettiğim Shotcut’a (en iyi YouTube video editörleri) gitmelidir. Premier Elements’i birkaç nedenden dolayı tercih ediliyor. Öncelikle, iMovie, Final Cut için harika bir primer görevi gördüğü gibi, Premiere Elements, Premiere Pro’nun basamak taşıdır.

Kendinizi profesyonel bir video editörü olarak görüyorsanız, birkaç ay sonra, oraya varabileceğiniz şekilde başlamalısınız. Doğal ve sezgisel düzenleme ortamıyla birlikte şık ara birimi de seveceksiniz. Ayrıca yeni başlayanlara ihtiyacınız olan tüm beygir gücü ile birlikte gelir. Video düzenleme konusunda ciddi iseniz,bunu kesinlikle denemelisiniz.

Desteklenen Platformlar: macOS, Windows

Desteklenen Giriş Formatları: H.264 (.mp4, .m4v), H.264 ile kodlanmış QuickTime (.mov, .mp4, .m4v), MPEG-1 (.mpeg), MPEG-2 (.m2v, .mpg) ve diğerleri.

Desteklenen Çıktı Formatları: H.264 (.mp4), H.264 kodlu QuickTime (.mov, .mp4), MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4 ve diğerleri

Fiyat: 99,99 Dolar

İndirmek için tıklayın.

Tüm Platformlar İçin En İyi Video Düzenleme Programı (Windows, MacOS ve Linux)

Windows ve macOS’un egemen olduğu bir dünyada, Linux kullanıcıları genellikle video editörleri gibi yaratıcı yazılımlar konusunda ihmal edilir. Ana ölçekte profesyonel dereceli video düzenleme yazılımlarının çoğunun bir Linux muadili sunmadığı doğruysa da, Linux kullanıcıları için mevcut bazı gerçekten iyi seçenekler var. İşte size bakabileceğiniz bazı diğer seçenekler:

1- Lightworks

video düzenleme programı

Linux için profesyonel düzeyde bir video düzenleme programı arıyorsanız, Lightworks bunun için idealdir. Lightworks hakkında en iyi şey, ücretli sürümüyle birlikte ücretsiz bir sürüm sunmaktadır. Dolayısıyla, başlangıç aşamasındaysanız, video düzenleme becerilerinizle rahatça dolaşırken, ücretsiz sürümü kullanmaya başlayıp ücretli sürüme geçebilirsiniz. Şirket ayrıca, video düzenleme yolculuğunuza başlamanız için öğretici videoların güzel bir seçimini de sunuyor.

Özellikler söz konusu olduğunda, Lightworks hayal kırıklığına uğratmaz. Editör doğal olarak aklınıza gelebilecek hemen hemen tüm video formatlarını desteklemektedir. Yazılımın dışa aktarılması söz konusu olduğunda, özel bir web dışa aktarma (MPEG4 / H.264) ile gelir; bu nedenle, videolarınız düzenleme işlemini tamamlar tamamlamaz paylaşmaya hazır olur.

Desteklenen Platformlar: Linux, Windows ve macOS

Desteklenen Giriş Formatları: MPEG-2 I-Frame SD, Apple Pro Res, DVCAM / DVCPRO 25, AVCHD (M2T, M2TS, MPEG4, H.264) ve diğerleri

Desteklenen Çıktı Formatları: Web uyumlu dosya (MPEG4 / H.264), WebM, Blu-ray ve diğerleri

Fiyat: (Ücretsiz,24.99 $ – 437.99 $)

İndirmek için tıklayın.

2- Openshot

video düzenleme programı

Linux’u kullanmayla ilgili en iyi şey, Linux için mevcut olan yazılımların çoğunun açık kaynaklı ve ücretsiz olmasıdır. Dolayısıyla, yalnızca yeni bir başlangıç yapıyorsanız, OpenShot sizin için çok iyi bir seçenek olabilir. OpenShot iyi bir ücretsiz video düzenleme aracıdır. Arayüzü temiz ve dolaşmak kolaydır ve 3D oluşturma, video efektleri, animasyonlar, ana kareler ve daha fazlasını içeren geniş bir profesyonel video düzenleme araçları seti ile desteklenmektedir. Açık kaynak olmasına rağmen, yazılım size yeni özellikler ve pürüzsüz performans getirmek için sürekli olarak güncellenir. Yazılım güçlü FFmpeg kütüphanesi üzerine kurulmuştur, bu nedenle çoğu video ve resim formatını okuyabilir ve yazabilir. Bir Linux kullanıcısı için, OpenShot başlamak için mükemmel bir yerdir.

Desteklenen Platformlar: Windows, macOS ve Linux

Desteklenen Giriş Formatları: FFmpeg temel alınarak bundan dolayı çoğu video formatını destekler

Desteklenen Çıktı Formatları: H.264, WebM, ProRes, MPEG-2 ve diğerleri

Fiyat: (Ücretsiz)

İndirmek için tıklayın.

Renk Düzeltmesi İçin En İyi Video Düzenleme Programı

1- DaVinci Resolve

video düzenleme programı

Diğer tüm video düzenleme yazılımları yerleşik renk düzeltme araçları sunarken, hiçbiri DaVinci Çözüm olarak renk düzeltme konusunda kapsamlı denetim sunmuyor. Bu video editörü, yavaş yavaş tam teşekküllü bir video düzenleyicisine dönüşen bir renk düzeltme aracı olarak yolculuğuna başladı. Söylemeye gerek yok, renk düzeltme hala diğer profesyonel dereceli video düzenleme yazılımı üzerinde tuttuğu en büyük silahı olmaya devam etmektedir. Aslında, renk düzeltme araçları öylesine iyi ki, renk derecelendirmesi için film ve TV dizisi yapımcıları için varsayılan tercih budur. Geniş renk düzeltme araç setinin yanı sıra DaVinci çözünürlüğü, hızlı düzenleme açılır penceresi ve özelleştirilebilir klavye kısayolları ile tanıdık bir çok yollu zaman çizelgesi sunar. Ayrıca, çoklu kam düzenleme, ana kareler, hız efektleri ve daha fazlası gibi özelliklerle birlikte bir çok video geçişi ve efekt sunuyor. DaVinci Çözüm, onunla birlikte gitmek için en iyi renk düzeltme araçlarına sahip, çok yetenekli bir video düzenleme yazılımdır.

Desteklenen Platformlar: Windows, macOS

Desteklenen Giriş Formatları: QuickTime, AVI, R3D, MXF, Prores, DNxHD, MXF, DPX, CIN, EXR ve diğerleri

Desteklenen Çıktı Biçimleri: H.264, HDV, MPEG ve diğerleri

Fiyat: (Ücretsiz, Pro sürümü çevrimdışı mağazalar aracılığıyla satılmaktadır)

İndirmek için tıklayın.

Motion Graphics ve Görsel Efektler İçin En İyi Video Düzenleme Programı

1- Adobe After Effects

video düzenleme programı

Çoğunlukla videolar için grafik ve görsel efektler yaratmak isteyen kullanıcılar için listeye ekledik. Aslında, Hareket Grafikleri ve Görsel Efektleri öğrenmek, herhangi bir video düzenleyicisi için gerekli bir beceri haline gelmiştir. Kendinize bir video editörü diyorsanız, en azından hareketli grafiklerin temellerini öğrenmeniz gerekir ve bunu yapmanıza yardımcı olabilecek Adobe After Effects’den daha iyi bir yazılım yoktur. İster Final Cut veya Adobe Premiere Pro kullanan After Effects, videolarına hareketli grafik ve görsel efektler eklemek isteyen editörler için bir araçtır. Hareketli grafikler, görsel efektler, animasyonlar ve özel efektler gibi şeylere girmek isterseniz yeni başlayanlar veya Pro video editörü olun, bu başlamak için iyi bir yer.

Desteklenen Platformlar: Windows, macOS

Desteklenen Giriş Formatları: MPEG, MP4, M4V, M4A, MOV, AVI, WAV ve diğerleri.

Desteklenen Çıktı Biçimleri: MOV, OMF, AVI, 3GP, 3G2, AMC ve daha fazlası.

Fiyat: (yıllık 19,99 $ / ay – fatura edilir)

İndirmek için tıklayın.

3D Modelleme İçin En İyi Video Düzenleme Programı

1- Blender

video düzenleme programı

After Effects gibi Blender da normal video düzenleme yazılımınız değil, daha ziyade 3D Modelleme Alanına girmek isteyen içerik oluşturucular için bir araçtır. Doğrusunu söylemek gerekirse, Blender tam teşeküllü bir video editörüyle gelir ve teorik olarak sadece Blender’ı kullanarak tam bir film oluşturabilir ve üretebilirsiniz. Bununla birlikte, 3D modellemeye geçmek istiyorsanız Blender bunu yapmak için bir yazılımdır. Blender’ı başka herhangi bir 3D Modelleme yazılımında önermemin başlıca nedeni, açık kaynaklı bir yazılım olması ve tamamen ücretsiz olmasıdır. Araştırmanızı yapmışsanız, bir 3D modelleme yazılımının çeşitli eklentileri ile birlikte ucuza gelmediğini ve çoğumuzun bunları karşılayamayacağını biliyor olabilirsiniz. İkincisi, Blender, Mac, Windows ve Linux desteği ile çapraz platform uygulamasıdır. Bununla birlikte, Blender’ın da zayıf yönleri var. Çok dik bir öğrenme eğrisine sahiptir ve bu nedenle yazılımı ilk önce biraz korkutucu bulabilirsin. Bununla birlikte, bu yazılımı öğrenmek için zaman ayırmaya hazırsanız, eksik bir özellik bulamazsınız.

Desteklenen Platformlar: Windows, macOS ve Linux

Desteklenen Giriş Biçimleri: OBJ, FBX, 3DS, PLY, STL ve daha fazlası

Desteklenen Çıktı Biçimleri: OBJ, FBX, 3DS, PLY, STL ve daha fazlası

Fiyat: (Ücretsiz)

İndirmek için tıklayın.

Yeni Başlayanlar ve Uzmanlar İçin Diğer Büyük Video Düzenleme Yazılımı

Hiçbiri sizin ihtiyaçlarınızı karşılayamıyorsa, dikkate almayı düşündüğünüz diğer popüler ve iyi video düzenleme yazılımlarıysa, bir sürü video düzenleme yazılımını zaten kapsadık. Temel olarak, yukarıda bahsedilen yazılımlardan herhangi birine zamandan ve paradan yatırım yapmanızı durduran herhangi bir sebep varsa, size başka harika seçenekler sunabiliriz.

1- Sony Vegas Pro 15

video düzenleme programı

Sony Vegas Pro, piyasadaki en iyi video düzenleme yazılımlarından biri olmuştur. Yerleşik ses düzenleme özellikleri nedeniyle Sony Vegas Pro tercih ediliyor. Final Cut ve Premiere Pro gibi diğer düzenleme yazılımı ses düzenleme üzerinde biraz kontrol sağlarken Vegas Pro, tam teşekküllü bir ses düzenleyicisi getiriyor. Video kalitesine uyması için yüksek çözünürlüklü çoklu parçalı sesi düzenlemenizi sağlar. Vegas Pro 15, üst düzey grafik kartları, tamamen esnek bir iş akışı ortamı, güçlü yeni araçlar ve düzenleme gezintinizi olabildiğince düzgün kılmak için diğer küçük geliştirmeler de dahil olmak üzere çok sayıda yeni özellik getiriyor. Yazılım, her biri bir seferlik bir ödeme isteyen 3 farklı sürümden geliyor. Aboneliğe dayalı fiyatlandırma burada yok.

Desteklenen Platformlar: Windows, macOS

Desteklenen Giriş Formatları: DV, HDV, AVCHD, NXCAM, MOV, MP4, WMV, MPEG-1/2/4, H.264 / AVC ve daha fazlası.

Desteklenen Çıktı Biçimleri: DVD, Blu-ray Disk, AVCHD Disk, (DV-) AVI, MJPEG, MXF, MOV, WMV, XAVC, XAVC S, MPEG-1/2/4, H.264 / AV ve daha fazlası

Fiyat: (399 – 799 dolar)

İndirmek için tıklayın.

2- Cyberlink Power Director 16 

video düzenleme programı

Cyberlink Power Director 16’ya bakmanız gerekir; bu size, neredeyse 3. fiyata mükemmel bir düzenleme ortamı sunar. Ucuz olmasına rağmen, Power Director 16, video düzenleme söz konusu olduğunda hiç tereddüt oluşturmaz. Düzenli olarak güncellenir ve en yeni özelliği en kısa sürede ekler. 360 derecelik video düzenleme desteği ekleyen ilk video düzenleme yazılımlarından biriydi. DaVinci Çözüm gibi bu da çok renk düzeltmeye odaklanır ve videolarınızda o mükemmel renk tonunu elde etmek için size bol bol araç sağlar. Diğer özellikler, çoklu kam düzenleme desteği ile birlikte çok çeşitli ses, video ve resim formatını desteklemektedir.

Desteklenen Platformlar: Windows

Desteklenen Giriş Formatları: H.265 / HEVC, MVC (MTS), MP4 (XAVC S), FLV (H.264), MPEG-4 AVC ve daha fazlası.

Desteklenen Çıktı Biçimleri: H.264 AVC, WMV, H.265 HEVC, XAVC S ve daha fazlası.

Fiyat: (99.99 $ ‘dan başlayan fiyatlarla)

İndirmek için tıklayın.

3- Pinnacle Studio

video düzenleme programı

En ucuz tam teşekküllü video düzenleme yazılımlarından biridir. Yazılım efektler, geçişler ve renk düzeltme üzerine daha fazla odaklanmaktadır. Özelleştirilebilir çalışma alanlarına sahip hassas bir çok parçalı düzenleme ortamı sağlar. Aynı zamanda hem 4K hem de çok kameralı video düzenlemeyi, telifsiz müzik, ses efektleri ve daha fazlasıyla güç ses düzenleme araçları ile destekliyor. Tıpkı diğerleri gibi popüler video ve ses formatlarını da destekliyor; bu nedenle çekimleriniz ne olursa olsun, uyumluluk sorunlarından endişelenmeniz gerekmiyor. Temel olarak, çok sayıda güzel özelliklere sahip ucuz bir video düzenleme yazılımı arıyorsanız, bu iyi bir tercihtir.

Desteklenen Platformlar: Windows

Desteklenen Giriş Formatları: AVCHD; DivX; MKV; MPEG-1, 2 ve 4, QuickTime, WMV, XAVC S ve diğerleri.

Desteklenen Çıktı Formatları: MP4, MOV, AVI ve diğerleri.

Fiyat: (59.95 dolardan başlar)

İndirmek için tıklayın.

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir