• Ana Sayfa
  • İnternet
  • Viral Video: Leopar ile Kurbağa Mücadelesinde Kazananın Kim Olduğuna İnanamazsınız!

Sosyal meyada viral olan video Twitter’da çokça paylaşıldı. Twitter üzerinden paylaşılan videoda orman memuru tarafından 18 saniyelik video da kurbağanın leopar büyük vahşi kediyi nasıl geri çekilmeye zorlandığını gösteriyor.

Leopar ile minik kurbağa arasındaki savaşın nasıl çetin geçtiği görülüyor.

Birbirlerinin hamlelerini savuşturan ve birbirlerine atak yapan video bir anda viral videolar arasına girdi. Kurbağanın, Leopar büyük kediyi nasıl geri çekmeye zorlandığını gösteriyor.

Orman memuru Susanta Nanda IFS, ”Kurbağa ve leopar arasında inanılmaz bir mücadele” başlıkla paylaştı. Kimin kazandığını görün.”

Kurbağa, büyük kediyi inanılmaz şekilde geri püskürttü. Büyük bir sıçrayış yaparak Leoparı korkuttu. En büyük savunma atak diyerek sıçrayış yaparak büyük kediyi geri püskürttü. Leopar, kurbağayı ele geçirmeye ne kadar çalışsada, Leoparın alanı terk ettiği görülüyor.

21 Mayıs Perşembe günü paylaşılan video, 957 beğeni ile Twitter’da 10.900′den fazla görüntüleme almayı başardı. Şu ana kadar 186 kez retweetlendi. Videoyu paylaşanlar, beğenenler yorumlarında ne kadar güçlü olursanız olun büyük olursanız olun asla savaşmaktan korkmayın ve pes etmeyin, şekilde yorumladılar.

Youtube Kanalımıza Abone olmayı lütfen unutmayın. :)


Kaynak : https://www.mid-day.com/articles/viral-video-shows-frog-fighting-a-leopard-you-wont-believe-who-won/22800241
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!