Binlerce kişinin dört gözle beklediği dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden olan Vivo, sonunda Türkiye pazarına girdi. İşte Vivo X50 Lite fiyatı ve özellikleri hepsine bakalım.

Çin’de 2, Dünya genelinde 5.sırada olan telefon üreticisi Vivo, sonunda Türkiye pazarına giriş yaptı ve akıllı telefonu olan Vivo x50 Lite telefonunu tanıttı.

 Vivo Türkiye CEO’su Andrew Liu, “Türkiye’ye gelişimiz şans eseri değil. Her bir Avrupalı müşterinin bireysel ihtiyaçlarını anlamak için Avrupa genelinde 9000’den fazla kişiyle görüştük. Bu, dünya çapında 350 milyondan fazla kullanıcının günlük yaşamının bir parçası olmamızın en önemli nedenlerinden biri olan “doğru şeyleri doğru şekilde yapma” felsefemizin devamı” açıklamalarını yaptı. 

Avrupa Pazarı Çok Önemli

vivo X50 Lite Özellikleri

Avrupa pazarı için oluşturulan ekibinin tecrübelerinden faydalandıklarını aktaran Dayıoğlu, bu şekilde 16 farklı ülkeden 70’den fazla çalışana ulaşan Avrupa ekibinin otomotiv ya da hızlı tüketimden bilişim teknolojilerine kadar farklı sektörlerden uzmanlıklara sahip olduklarını söyledi.

Diğer yandan avrupa pazarı için ana fikri tasarım, 5G, kamera ve ses deneyimi olduğunu vurgulayan Dayıoğlu, Avrupa pazarının amiral gemisi ürünü X50 Pro ile büyük dikkat çektiğini aktardı.

Türkiye pazarına X50 ailesinin orta segment cihazı X50 Lite ile giriş yaptıklarını belirten Dayıoğlu, 2020 yılı sonuna kadar Türkiye’deki tüketicilere biri amiral gemisi cihaz olmak üzere farklı segmentlerde ürünler sunacaklarını vurguladı.

vivo X50 Lite Özellikleri

vivo X50 Lite Fiyati Epey

Dizayn ve tasarımı, gece fotoğraf çekimi ve pil performansı ile göz dolduran vivo X50 Lite, özellikle 48 MB Süper Gece Moduna sahip dörtlü kamerası ile hem performans hem fiyat açısından kullanıcılara hitap ediyor.

Olağanüstü tasarım, daha iyi gece fotoğrafları ve pil performansı ile öne çıkan vivo X50 Lite;

  • 6,38 inçlik Süper AMOLED Halo FullView ekranı,
  • arka kapakta yer alan Dinamik Elmas tasarımı,
  • 8GB + 128 GB Süper Hafıza Kombinasyonu 
  • Qualcomm Snapdragon Octa-core 8 çekirdekli İşlemcisi, 
  • 4500 mAh gücündeki pili 

ile şimdiden beklentileri karşılamışa benziyor.

vivo X50 Lite Fiyatı Epey

vivo X50 Lite, 128 GB’lık modeliyle 3599 TL fiyattan satışa sunuluyor.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER