Hepimizin zaman zaman satın almış olduğu paket bitebilir veya paket kullanım hakkına sahip olmayabiliriz. Böyle zor zamanlarda ise operatörlerin sunmuş olduğu yöntemler ile bedava dakika kampanyaları son derece faydalı olabilir. Vodafone bedava dakika 2021 yılında da birçok kullanıcının ücretsiz olarak telefon görüşmesi yapabilmesini sağlıyor. Peki, Vodafone bedava konuşma hakkı kazanma işlemi nasıl yapılır? Hangi yöntem kaç dakika verir? Konuya dair tüm detaylar yazımızda.

Vodafone Bedava Dakika Yapma 2021

Vodafone Bedava Dakika 2020

Vodafone tarafından sunulan bazı yöntemler ile siz de hattınıza hiçbir ek ücret ödemeden bedava dakika tanımlayabilirsiniz. 2020 yılında ise bu yöntemlerin hepsi güncellenmiştir ve önceki dönemlerde sunulmuş olan yöntemlerin çok büyük bir bölümü artık çalışmamaktadır. Ancak bazı kampanyalar hala devam ettiğinden dolayı geçmiş yıllara ait olsalar bile çalışma ihtimalleri vardır. Bu nedenle eski yöntemleri de denemek, ücretsiz bir şekilde dakika kazanmanızı sağlayabilir. Vodafone ücretsiz dakika kazanmak için aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz;

  • Vodafone 542 müşteri hizmetlerinden hediye kazanmak için 542 yazıp 7000’e SMS gönderin. Bu işlem sonrasında hesabınıza 1 ay geçerli her yöne 542 dakika konuşma hakkı yüklenecektir.
  • KAZAN yazıp 4455’e ücretsiz olarak SMS göndermeniz halinde 500 Vodafone bedava dakika hakkı hattınıza tanımlanacaktır. Her yöne geçerli olan bu kampanya ile kazanılan dakikalar, 1 ay boyunca kullanılabilir.
  • Vodafone veri işleme sistemine izin vererek her yöne geçerli 100 dakika kazanabilirsiniz. Ücretsiz 100 dakikanın hattınıza tanımlanması için EVET yazıp 3785’e ücretsiz olarak SMS göndermeniz yeterlidir.

Vodafone Bedava Dakika 2021

Vodafone her zaman kullanıcılarına hediye internet ve konuşma hakkı veren bir operatör olmuştur. Vodafone’un ücretsiz kampanyaları 2020 yılında da tüm hızıyla devam ediyor. Vodafone’dan her yöne geçerli 1000 dakika kazanmak için yapılması gereken işlemler oldukça basit. Her yöne geçerli bedava 1000 dakika için EVET yazıp 4000’e ücretsiz olarak SMS göndermeniz yeterlidir. Bu işlem sonrasında bedava dakikalarınız çok kısa süre içinde hattınıza tanımlanır ve Vodafone Yanımda uygulamasında görünmeye başlar.

Vodafone Yükle Kazan ile Bedava Dakika Kazanma Fırsatı

Operatörler arasındaki rekabet çoğu zaman biz kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Bu rekabetin örneklerinden birisi de Vodafone tarafından bizlere sunulan yükleme sonrasında hattımıza tanımlanan bedava dakikalardır. Hattınıza Lira yükledikten sonra DAKIKA yazıp 4455’e ücretsiz olarak SMS atın ve bedava dakikalarınız hattınıza tanımlansın. Bu kampanya ile ne kadar bedava dakika kazanılacağı kullanıcılar arasında değişiklik gösterir.

Vodafone Sürpriz Dakika

Vodafone’un yaptığı son kampanyalar, firmanın kullanıcılara en çok ücretsiz kullanım hakkı veren firmalardan biri olmasını sağlıyor. Vodafone’un sürpriz kampanyası da firmanın son zamanlarda yaptığı en dikkat çekici kampanyalardan biri. SURPRIZ yazıp 6666’ya ücretsiz SMS göndererek Vodafone’un sizin için hazırladığı sürprizi alabilirsiniz. Bu işlem ile Vodafone bedava konuşma hakkı, ücretsiz internet ve Burger King gibi mekânlarda geçerli kuponlar kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Akıllı telefonunuzda size bedava dakika ve internet kazandıran bir uygulama olmasını istemez misiniz?  Hepimiz artık Salla Kazan, Sil Süpür ve Hediye Çarkı gibi kampanyalar ile bedava dakika kazanmak istiyoruz. Vodafone uygulama ile bedava dakika kazanma işlemi ise Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden yapılır. Vodafone Yanımda uygulamasının hem Android hem de iOS sürümü bulunuyor. Uygulamayı indirin ve açın. Üst menüde yer alan Hediye Çarkı seçeneğine dokunun. Açılan ekrandaki çark simgesine dokunun ve çarkı çevirin. Hediye çarkı size bedava internet veya haftalık 1000 dakika gibi oldukça güzel hediyeler kazandıracaktır. Kazandığınız hediyeler anında hesabınıza tanımlanır ve kullanılabilir.

Vodafone Bedava Dakika Yapma Hilesi

Birçok kullanıcı tarafından bedava dakika yapma hilesi konusu araştırılır. Ancak Vodafone da dahil olmak üzere bütün operatörler bu konuda çok büyük önlemler almıştır ve kampanyalar dışında bedava dakika kazanma hilesi gibi yetkisiz durumlardan kazanç elde etmek mümkün değildir.

Bu yazımızda Vodafone kullanıcılar için nasıl bedava konuşma hakkı elde edilebileceğini birçok yöntem ile anlattık. Unutmayın ki yukarıda bahsettiğimiz yöntemlerin birçoğu sadece bir defalığına ücretsiz dakika hakkı verir. İşlemler esnasında bir sorun yaşarsanız aşağıdaki yorum sekmesini kullanarak destek alabilirsiniz.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER