Wet n Wild Max Fanatic Cat Eye Mascara İncelemesi – Uygun Fiyatlı Uzun Gösteren Mascara

Ana Sayfa Genel Wet n Wild Max Fanatic Cat Eye Mascara İncelemesi – Uygun Fiyatlı...
Ebru Taş   Wet n Wild Max Fanatic Cat Eye Mascara İncelemesi – Uygun Fiyatlı Uzun Gösteren Mascara

Makyajda en önemli uygulamalardan birisi göz bölgesidir. Uzun, dolgun kirpiklerin ön planda olması herkes için güzel bir görünüm sağlayacaktır. Birçok rimel markası ve modeli var. Kendi kirpik tipinize en uygun olanını seçmelisiniz. Aksi takdirde istediğiniz görünümü yakalayamazsınız. Uygun fiyatlı rimel arayışında olanlar için uzun kirpiklere kavuşturacak bir rimel önereceğim. Wet n Wild Max Fanatic Cat Eye Mascara!

Bir rimel bağımlısı olarak birçok rimeli denedim. 2 senedir bağımlı olarak tek kullandığım bir maskara var başka maskarayı kullanamıyorum. Muadil ne bulabilirim diye arayıştayken bu rimelle karşılaştım. Genelde kıllı fırçaları beğenirim. Plastik fırçalarda dolgun görünümü pek yakalayamıyorum. Wet n Wild Max Fanatic Mascara ise istediğim uzunluğu, ayrık ayrık, canlı kirpikleri elde etmemi sağladı.

Wet n Wild Max Fanatic Mascara Özellikleri

Kirpiklerinizi besleyerek şekillendiriyor.

Pirinç kepeği balmumu ve balmumu ile formüle edilerek her bir kirpiğinizin tek tek ayrılmasına yardımcı olur ve Jojoba Yağı kirpiklerinizi şekillendirirken D-Panthenol güçlenmelerine yardımcı olur.

Plastik fırçadır.

Küçük kısa fırçalar sayesinde kısa kirpiklerinize de ulaşıyor.

Ürün 8 Ml’dir.

Wet n Wild Max Fanatic Mascara Yorumları

Kedigözü görünümünden daha ziyade örümcek kirpik görünümü daha çok seviyorum. Örümcek kirpik anlayışım tabi ki yapışık yapışık kirpikler değil! Kıvrımlı ve canlı kirpikler. Bu maskarayı Gratis indiriminden almıştım. Fiyatı tam hatırlamıyorum 11-12 tl civarıydı. Her hafta sonu indiriminde genelde bu fiyata düşüyor.

Kirpiklerimi mutlaka kıvırıyorum çünkü uzun fakat kıvrık değil. Kirpikleriniz kıvrık ise bunu yapmaya gerek yok. Direk rimeli uygulayabilirsiniz. Fırçayı iki fan şeklinde olan yönünden tutup üst kirpiklerime uyguluyorum. Kuruduktan sonra 1 kat daha uyguluyorum. Alt kirpiklerimde özellikle çok beğeniyorum. Siyahlığını tam olarak alabiliyor kirpiklerim. Alt kirpiklerimde yine aynı şekilde uzatıyor. Akma sorunu 3-4 saat sonra belki olabiliyor. Dökülme sorunu yaşamadım.

Ambalajı ve modelini beğeniyorum. 40-50 liralık birçok rimelden daha iyi bence. İlk defa Wet n wild mascarasını denemiş olmama rağmen bir süre daha elimden düşmeyecek.

Merak ettikleriniz için aşağıdan bize yorum yazmayı unutmayın.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir