Whatsapp Sohbetinde Youtube Videolarını Oynatacak!

Ana Sayfa Haber Whatsapp Sohbetinde Youtube Videolarını Oynatacak!
Ebru Taş   

Okuma süresi : dakika


Whatsapp Sohbetinde Youtube Videolarını Oynatacak! Whatsapp haberleşme uygulamalarının arasında en fazla kullanıcısı olan anlık sohbet uygulamalarından biri. Herhangi bir Whatsapp sohbetinde gönderilen Youtube linkini açtığımızda sohbetten çıkarak Youtube uygulamasına geçiş yapıyor ve o şekilde izliyoruz. Bu durum bazen sıkıcı olabiliyor. Whatsapp bu sıkıntıdan kurtarmak ve Youtube’a gerek kalmadan oynatmak için bir güncelleme getirecek.

Reklam ucuz duvar kağıdı

Facebook tarafından Whatsapp satın alındıktan sonra birçok güncelleme ve yeni özellikle kullanıcılarına daha kapsamlı bir anlık sohbet özelliği sunuyor. Bu da vazgeçilmez bir mesajlaşma uygulaması olmasına neden oldu.

Android kullanıcıları maalesef şuan bu özellikten yararlanamayacak çünkü Whatsapp İOS’in “Picture İn Picture” yani “Resim içinde resim” özelliğinden yararlanarak İOS ortamında Youtube videolarını oynatabilecek. Kullanıcılar isterse video ekranını genişletebilecekler. Farklı bir sohbete geçildiğinde ise Youtube ekranı kapanacaktır.

Whatsapp
WABetaInfo

WABetaInfo adlı ekip Whatsapp sohbetinde Youtube videolarını oynatma özelliğini kullanarak kullanıcılara yayınladı.

Whatsapp Sohbetinde Youtube Videolarını Oynatma Özelliği Ne Zaman Gelecek? Hangi Modellerde Çalışacak?

Whatsapp sohbetinde Youtube videolarını oynatma özelliği iPhone 6 ve üzeri modellerinde çalışacak. Özellik ne zaman çıkacağı ve Android ortamına ne zaman geleceği henüz belirtilmedi.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir