Gizlilik ayarlarını bu bilgiyi saklayacak şekilde ayarlamış olabilir. Gizlilik ayarlarınızı bu bilgiyi paylaşmayacak şekilde ayarlamış olabilirsiniz. Son görülme durumunuzu paylaşmazsanız diğer kişilerin son görülme durumlarını da göremezsiniz. Bu kişi sizi engellemiş olabilir.

Bilindiği üzere 19 Haziran günü WhatsApp uygulamasında son görülme bir anda ortadan kalktı. Şirketten de bir açıklama gelmemesi ile iyice bilmeceye dönüştü. Peki, gerçekten whatsApp son görülme kalktı mı, WhatsApp son görülme sorunu nasıl çözülür, hep birlikte bakalım.

WhatsApp Son Görülme Sorunu

WhatsApp Son Gorulme Sorunu

WhatsApp son görülme sorunu, yetkililerin bir açıklama yapmaması ile iyice kaosa neden oldu. Diğer yandan ise bazı kesimler WhatsApp, bu sorunu bilerek ortaya çıkardı.

Genel olarak bir tepki ölçme metodu olarak kullandı. Diğer kesim ise alt yapıda büyük bir sorun oluştu ve bunun yüzünden bu tür bir sorun ile karşılaşıldı. Hangi sebep ile olursa olsun ama kullanıcıların bu durumdan pek hoşnut olmadığı aşikar.

WhatsApp Son Görülme Sorunu Çözümü

WhatsApp yetkilileri sonunda açıklama yaparak kullanıcılarına rahat bir nefes aldırdı. WhatsApp çevrim içi ve son görülme bildirimlerini sunucudan kaynaklı olduğu açıklaması geldi. Saat 23.00 sularında ise son görülme sorununun ortadan kalktığını bildirdiler.


Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

GÖNDER