Whatsapp Mesajları Silme, Karşı Taraftan Silebileceksiniz!

Ana Sayfa Haber Whatsapp Mesajları Silme, Karşı Taraftan Silebileceksiniz!
Ebru Taş   Whatsapp’ta Mesajlarınızı Karşı Taraftan Silebileceksiniz!

Whatsapp’ta sohbet ederken yanlışlıkla bir mesaj mı yazdınız? Artık utanıp, kızarmanıza ya da özür dilemenize gerek yok. Whatsapp’ta mesajları silme özelliği ile silebileceksiniz. Whatsapp yeni güncellemesiyle yepyeni bir özellik getirdi. Kiminin cidden sevineceği, kiminin de bazı karşılıklı konuşmalarda sevmeyeceği bir durum olabilir.

Whatsapp sohbetinde yazdığınız mesajları silme özelliği uzun süredir bekleniyordu. Güncellemeyle birlikte artık istemediğiniz mesajları karşı taraftan silebileceksiniz. Zaman zaman konuştuğumuz kişilerle yanlış veya klavye yüzünden yanlış bir kelime yazıp yanlış anlaşılabiliyoruz. Bu tarz durumlarda gerçekten çok iyi olmuş. Fakat haksız duruma da düşebileceğimiz bir özellik olabilir diye düşünüyorum. Karşı taraf mesajı sildiğinde bazı durumlarda kötü olabilir.

Whatsapp Mesajı Nasıl Silinir?

Örneğin bir mesaj yazdınız. Mesaja basılı tutun ve silme seçeneğine tıklayın. Benden Sil ve Herkesten Sil seçeneği mevcuttur. Herkesten sil diyerek mesajları silebilirsiniz.

Karşı tarafın görmeden silmek istiyorsanız hemen yazar yazmaz silin ve bu şekilde görmesini engelleyin. Bu özellik için biraz geç kalınmış olsa da en azından neredeyse her dakika kullandığımız sohbet uygulaması olan Whatsapp’a gelmesi de kullanışlı olacaktır.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
0 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Takip et  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir