Windows 10 Son Güncellemesi Olan Creators İndirilmeye Hazır !

Ana Sayfa Haber Yazılım Windows 10 Son Güncellemesi Olan Creators İndirilmeye Hazır !
  Microsoft’un Windows 10 için hazırladığı son güncelleme olan Creators Update kullanıma hazır.Pek çok kullanıcının merakla beklediği güncelleme Windows’un açıkladığı tarih’de indirilebilecek.Ancak beklemek istemeyen kullanıcılar içinde bir çözüm var.

Windows 10 kullanıcılarının yeni güncellemeyi indirmek için 11 Nisan’ı beklemek zorundalar.Ancak 11 Nisan’ı beklemek istemeyen kullanıcılar için Microsoft, Windows 10 Media Creation Tool programını kullanarak yeni güncelleme olan Creators Update’i indirilebileceğini açıkladı.

Peki Creators Update Ne gibi Özellikler Sunuyor ?

Yeni güncellemede pek çok güzel özellikler mevcut.Başta Microsoft’un yeni internet tarayıcısı olan Microsoft Edge yeni özellikler kazanacak.Ayrıca daha çok grafikerler tarafından beklenen 3D Paint uygulaması birçok yeni avantajlar kazanacak.

Ayrıca daha öncede açıklanan ve bilgisayar başında oyun oynayan kullanıcıların merak ile beklediği Oyun Modu özelliğide Creators Update ile kullanıma sunulacak.Oyun modu, kullanıcılar oyundayken bilgisayarın performansını daha çok olarak oyuna ayırıyor ve daha akıcı oyun deneyimi sunuyor.

 

Windows 10 Son Güncellemesi Olan Creators İndirilmeye Hazır !

 

Windows 10 son güncellemede bir çok yeni özellikler kazandırmış olsada performans konusunda kullanıcıları tatmin etmesi zor görünüyor.Bakalım 11 Nisan’da indirilecek olan Creator Update güncellemesi kullanıcıdan tam not alabilecek mi ?

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir