Xiaomi Mi Band3 Geliyor – İşte Detaylar!

Ana Sayfa Haber Mobil Xiaomi Mi Band3 Geliyor – İşte Detaylar!
  Tasarladığı son cihazlar ile mobil teknolojilerde öncü rol oynayan Çinli şirket, beğenilen MiBand akıllı bileklik serisine bir üye daha eklemeyi planlıyor. Xiaomi Mi Band3 ile ilgili tüm bilgiler bu yazıda!

Ürettiği düşük fiyatlı, yüksek performanslı ürünler ile kullanıcıların gönlüne taht kuran Xiaomi, ürettiği MiBand serisi akıllı cihazlar ile de beğeni toplamıştı. 2016 yılında piyasaya sunulan MiBand2 akıllı bileklik gerek sunduğu özellikliler ile gerek fiyatı ile ilgi odağı olmuş ve aylarca raflardaki yerini korumayı başarmıştı. Hem iOS hem de Android cihazlarda başarılı bir şekilde çalışan cihaz, ülkemizde 90-100 lira bandından satışa sunuldu ve halen 100 lira gibi bir ücret karşılığında satın alınabiliyor.

Xiaomi MiBand3

MiBand3 olarak isimlendirilecek yeni cihazın Bluetooth sertifikasını aldığı bugün itibariyle gelen bilgilen arasında. Cihazın Bluetooth 4.2 bağlantısına sahip olacağı kesinleşmiş durumda diyebiliriz. Tasarım anlamında kullanım biçimini değiştirecek herhangi bir değişikliğin olması beklenmemekle beraber cihazın ekran ve sensörler konusunda ciddi bir gelişme kaydedeceği düşünülüyor. Örneğin Samsung Gear S4 ile tansiyon ölçümü yapabileceği bir sensörün patentini almış durumda. Aynı şekilde Xiaomi’de yeni nesil ürününe fark katabilmek için bu tarz bir yenilik ile karşımıza çıkabilir. Android ve iOS ile uyumlu olması beklenen Mi Band 3, tahminlerimize göre; Xiaomi Mi Mix 2S ile aynı anda tanıtılacak.

Ürünün nasıl göründüğü hakkında henüz bir fikrimiz olmamakla beraber sızan ilk resimleri sizlerle paylaşacağız.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir