Yemeksepeti Oyunu !

Ana Sayfa Haber Oyun Yemeksepeti Oyunu !
  Türkiye girişimcilik ekosisteminin büyük, köklü ve popüler oyuncularından yemeksepeti.com, yeni bir ilke daha imza atıyor.

Uluslararası şirketlerin son dönemde müşterileriyle, hatta kendi çalışanlarıyla ilişkilerini güçlendirmek için kullandığı araçlardan biri olan oyunlaştırma, yemeksepeti.com’un CEO’su Nevzat Aydın’ın da dikkatini çekmiş. İletişimi genel olarak yemek siparişi, siparişe yorum yazma veya puanlama olan yemeksepeti.com, oyunlaştırma entegrasyonuyla birlikte kullanıcılar arası tatlı bir rekabet alanı ve eğlence sahası oluşturmayı hedefliyor.

100’ün üzerinde görev tanımı bulunan site, semtler özelinde haftalık “muhtar”lar seçecek. Bu muhtarlara lezzet muhtarı da denilebilir zira kendileri bu ünvanı kazanabilmek için çeşitli görevleri tamamlamak durumundalar.

Ne gibi görevlerden bahsediyoruz? 

Günün belli saatlerinde sipariş verme, farklı mutfak seçimleri veya ödeme şekli gibi görevler.

Bu çeşitliliklere göre şekillenen rozetler ve ünvanlar kullanıcılara yiyecek dışında başka bir eğlence aracı daha vaat ediyor. Uzun ve renkli bir stratejinin ilk adımı olarak görülen oyunlaştırma konsepti, yemeksepeti.com’un eğlenceli marka imajına eşlik etmekle kalmayıp ciddi değer katacak gibi görünüyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir