Türkiye’nin Gururu:Yerli Sosyal Medya Uygulaması Viatori !

Ana Sayfa Haber Türkiye’nin Gururu:Yerli Sosyal Medya Uygulaması Viatori !
  Ezberleri bozacak gibi görünen Viatori içerisine entegre edilen birçok özellikle birçok sosyal medya uygulamasına kafa tutacak gibi gümgür gümbür geliyor!

PlayStore ve AppStore‘dan ücretsiz bir şekilde indirme fırsatı sunan Viatori geliştiricileri kısa bir sürede 100 BİN indirmeyi gördü.İçerisinde bizlerin günlük hayatta kullandığımız ve artık vazgeçilmezimiz olan Swarm,Instagram,Facebook,Twitter gibi popüler sosyal medya uygulamalarının tüm özelliklerini bünyesinde barındıran Viatori bu uygulamaların önüne geçmeyi hedefliyor.

Tamamen yerli olan Viatori sosyal medya düşkünlerinin yeni trendi olacak gibi duruyor.Yabancıların yapıp kullanıma sunduğu bu tip uygulamalar bilindiği gibi uzun zaman geçmeden trend olmayı başarıyor.Bizim yerli yazılımımız neden trend olup birinci sıraya oturmasın bunun için bütün çevrelerce destekleneceği kuşkusuz gibi duruyor.

Viatori’nin adını daha önce duymadık ama bu uygulamanın geliştiricileri çoktan epeyce yol almış bile.Çeşitli fastfood restaurantlar yemek sektöründeki birçok işletmeciyle anlaşmışlar ve yakında pilot uygulamalara başlayacaklar.

Viatori Para Kazandıracak!

Viatori kullanıcılarına paylaştıkları gönderilerin aldığı beğenmeye ve paylaşmaya para-puan verecek ve ne kadar çok beğenmesi olan o kadar çok para-puan kazanacak.Bu kazanılan para-puanlarla anlaşmalı oldukları fast-food veya restaurantlardan sipariş verebilecekler.Verdikleri siparişte bu para-puanları kullanma imkanına sahip olacaklar.

Türkiye'nin Gururu:Yerli Sosyal Medya Uygulaması Viatori !

Viatori Sosyal Sorumluluk Projelerine de Destek Verecek!

Viatori geliştiricilerinin muzdarip olduğu konulardan birisi de sosyal medya uygulamalarının engelli vatandaşlara hitap edememesi.Bu konuda engelli vatandaşlarımıza hitab edilmemesi yüzleşemediğimiz bir gerçek diyorlar.

Bu konuda işitme engelli vatandaşlarımıza yönelik videolar paylaşıcağını ve onlara hayata davet edeceklerini belirten geliştiriciler bu konuda iddialı gibiler.

Bu Uygulama Sanki Bizden Biri !
Kullanıcı dostu ara yüzü, iletilen tüm taleplere ve şikâyetlere cevap veren kurumsal yapısı ile Viatori, hiç bir sosyal medyada olmayan bir müşteri memnuniyeti ilkesine de sahip olacağı konusunda bir hayli iddialı.

Bunun yanına engelsiz sosyal medya ilkesini de eklediğimizde samimiyet iddiası gerçeklik kazanmış oluyor. Bu samimiyet de hedefleri Viatori için kolaylaşacak gibi gözüküyor.

Herkese hitap eden Türkiye’den dünyaya yayılan en geniş kapsamlı ve en samimi ilk sosyal medya olmayı hedefleyen Viatori, yepyeni özellikler ve üye mekânlarla kullanıcılarına benzersiz deneyimlerle hizmet verecek.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip et  
Bildir